Mu eelmine päev pildis postitus paistis teile meeldivat ja et mul on telefon niikuinii pea kogu aeg peos, jäädvustan hea meelega kõiki pisut märkimisväärsemaid hetki oma päevades. Õnneks teeb iPhone niivõrd kvaliteetseid pilte, et oma peegelkaamera kaasas tassimisel näen ma mõtet tõepoolest ainult mõningate olulisemate sündmuste või näiteks outfittide pildistamiseks. Kõik siinsed pildid on tehtud iPhone 5-ga. :)

You seemed to really enjoy my previous Day in Photos post, so here's another one. :) It's so simple to snap these photos with my iPhone - it takes good enough images for these kinds of posts and I don't have to take out my heavy camera whenever I feel like capturing something. :)

Hommik algas väga kargelt ja tuuliselt, sügis on täie rauaga kohal ja läbi lehtede sahistades kõndisin bussile. Bussisõit möödus nii nagu alati: scrollisin Instagrami ja vastasin blogimeilidele. Pooletunnise sõiduga jõuab nii mõndagi olulist ära korraldada. ;)

It's SO windy and chilly in Estonia already and I took this photo on my way to the bus stop in the morning. On the bus I did what I always do: scrolled Instagram and replied to a bunch of quick blog related e-mails. It's amazig how much you can actually do in 30 minutes. :D

Veetsin suurema osa päevast arvutiekraani ees. Igakuised kokkuvõtted ja pressiuudised vajasid kokku vorpimist ja need võtavad ikka omajagu aega. Vahepeal sirutasin siiski pisut jalgu ja kohendasin stangesid. Sellel pildil näete pisut imeilusat casual luxuryt Lindexilt. :)

At work I spent most of the time with my computer. Monthly follow-ups, exciting press releases and tons of e-mails needed my attention. But I also managed to style some racks and this casual luxury one by Lindex is probably my current favourite. :)

Vahepeal astus läbi kuller ja tõi mulle Daniel Wellingtoni käekella! Aaahhh!!! Ootasin seda juba  kannatamatult. Minu mudel on Classic Sheffield Lady, rose gold. Kui kellelgi on huvi oma Daniel Wellingtoni kella vastu, siis külastage www.danielwellington.com ja kuni 15. novembrini saate -15% allahindlust, kui kasutate promokoodi annaelisabeth! :)

I got a really exciting delivery as well! My new Daniel Wellington watch. Mine is Classic Sheffield Lady in rose gold and it's absolutely perfect. If you're interested in your own DW watch, I suggest you head on to www.danielwellington.com, because until 15.11 you can get 15% off your purchase. Youst use promo code annaelisabeth! ;)

Lõpuks koju jõudes (enne veel oli kiire poetripp) tegelesin sellega, millega alati: keerasin köögis midagi söödavat kokku, kaisutasin kassiga, koristasin ja valmistusin blogi 3. sünnipäevaks, mis on juba HOMME! Täpsemalt valmistusin siis sünnipäevaloosideks, mis algavad homme Facebookis, Instagramis ja siin samas, nii et olge ootel! Nüüd aga ootavad mind vann, Dove Summer Glow (kahvatuks kisub veidi), John Greeni "Looking for Alaska" ja unemaa!

Kuidas teie päev möödus? :)

When I finally got home around 8pm, I quickly made some pasta dinner, cleaned and sorted things for my three giveaways tomorrow! My blog is turning 3 years old already and to celebrate that I'm doing giveaways on my Facebook page, on my Instagram and on here as well. They're not international though, but I promise that one day I will do a big international giveaway as well. :)
Now it's time for bath, then some self-tanning and finally I can crawl into bed with John Green's book.
How was your day? :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.