Sügise saabudes on lilla jälle rohkem päevakorras ning tahtsin teile tutvustada enda viit lillat huulepulka. Seekord ei ole pilte minust neid kõiki kandmas, aga guugeldada oskab igaüks ja kes soovib näha, kuidas üks või teine toon huultel välja  näeb, sel tasub vaid toode Google pildiotsingusse toksida. :)

VASAKULT PAREMALE:

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Sheer Candy "Iced Plum". Tegu on pigem tooniva palsami kui huulepulgaga. Niisutab, lõhnab imeliselt, ei kuivata/lõhu kokkuvõttes huuli ning tuleb kõige ilusamas võimalikus pakendis. Sobib ideaalselt nendeks päevadeks, mil huulepulga tuju otseselt pole, aga midagi tahaks huultele justkui panna.

M.A.C "Rebel". Mu ootused sellele paljukiidetud huulepulgale olid püsivuse osas kõrgemad (ehkki pigment on väga tugev), aga toon on tõepoolest imeilus, justkui kergelt sinaka alatooniga tumelilla, mis, ehkki tuubis näib küllalt sünge, on huultel üllatavalt kantavam.

Avon Ultra Colour Bold "Hi-Def Plum". Kes päris lillat pelgab, siis see on justkui fuksiaroosa ja lilla segu, mida mulle meeldib enim kanda matina (tupsutan salvrätiga läike ära). Tugeva pigmendi ja hea katvusega, lõhnab hästi ja on oma soodsa hinnaga all in all üks võidutoode.

Avon Ultra Colour "Oxford Wine". Kui keegi mõtleb M.A.C "Rebel" huulepulga ostmisele, aga hinnasilt hoiab tagasi, siis see toon asendab oma kallimat kolleegi üsna tublisti.  Avonil on küll pigem punakas veinikarva alatoon ja M.A.C-il sinakas, kuid üldjoontes on need kaks üsna ühte auku. Ja jälle pean kiitma Avonit nende huulepulkade mõnusa tekstuuri, katvuse ja püsivuse eest!

M.A.C "Up the Amp". See lilla oli mu wishlistis terve igaviku, kuni ta lõpuks ära ostsin. Selles on pisut rohkem sinakust, kui mulle meeldiks, aga kes otsib straight up lillat huulepulka, siis see on hea valik.
NB! Siit postitusest jäi välja mu läbi aegade lemmik lilla huulepulk... Mis on õigupoolest päris tobe, aga huulepulk läks juba mõnda aega tagasi pensionile ja ma pole veel jõudnud uut soetada. Tegu on Rimmel Lasting Finish huulepulgaga toonis "Royalty", millest olen kirjutanud korduvalt ja korduvalt...

Mis tooni huulepulgad on teie lemmikud? ;)

***
Fall is here, which means that my favourite shade of lipstick, purple, is more in action again! Here are my five purple lipsticks and my thoughts about them, if you're on a hunt, maybe this will help you out a bit! ;)

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Sheer Candy "Iced Plum". More like a balm than a lipstick, this reminds me of all the glossy balms out there, but it has to be one of my favourites. It gives a good tint of purple, while moisturizing your lips and making them look plump and shiny.

M.A.C "Rebel". This shade is gorgeous - a deep purple with blue undertones. My expectations were higher, though. Mostly because it wears off in a bad way, leaving you "bloody" lips. It can also dry out your lips a little bit. I wish it had a different texture, then it would be perfect.

Avon Ultra Color Bold "Hi-Def Plum".  It's basically a fuchsia pink shade with strong purple undertones. I love the pigmentation and the finish it gives. Avon Ultra Color lipsticks have super nice quality, but the price is so cheap!

Avon Ultra Color "Oxford Wine". It has slightly more reddish undertones than M.A.C "Rebel", but overall would be a great cheap dupe for it. I love the texture and lasting power, although I must say, with these kinds of tones, I would prefer a more matte finish.

M.A.C "Up the Amp". It's pretty much the Holy grail of purple lipsticks if you're loving them and that's why I bought it. Though I must say, it's a bit too blue for my liking, it's a beautiful shade nevertheless!

NB! Weirdly enough, this post is missing my all time favourite purple (I tossed it, it was already 3 years old). Rimmel Lasting Finish "Royalty" to me just is the one and only perfect purple and I will soon repurchase. Google it and if you love purple lipsticks, you will definitely love "Royalty"!

2 comments

  1. Tahaks kõiki huultel ka näha, siis saaks parema pildi nendest:)

    ReplyDelete
  2. Olen ka viimasel ajal huulepulkade fänniks hakanud. Enne kandsingi peamiselt ainult punast, aga sellel sügisel on mu lemmik selline mõnus veinipunane. Üks tumelilla toon on ka, aga seda kannan harvemini. Mõlemad on Lumene omad, toonid olid vist 71 ja 18.
    -P.
    Bowtie Diary

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.