Läti nahahooldusbränd Madara esitleb sel sügisel mitmeid uusi tooteid, sealhulgas SUPERSEED näoõlide triot, mille hulka kuulub kolm näoõli (niisutav ja rahustav, vananemisvastane ja taastav, sära ja energiat andev), millest üht - Radiant Energy õli* olen ise viimased kaks nädalat kasutanud. Et tegu on ühe mõnusaima õliga mitmetest, mida olen viimase paari aasta jooksul proovinud, tahtsin oma kogemuse ka teie jaoks kirja panna. :)

An organic skin care brand from Latvia, Madara, has come out with a lot of new and interesting products this season, but the one thing that caught my attention right away was their trio of organic SUPERSEED facial oils. I've been using Radiant Energy facial oil* for two weeks now and wanted to share my experience with you. :)


Lubadus. 9 haruldase ja väärtusliku kuivõli kontsentraat, mis annab nahale luksusliku ja noorusliku sära. Toode sisaldab mustika, muraka, jõhvika, põldmarja, musta köömne, peterselli, kõrvitsa, kurgirohu ja kuldse jojoba seemne õli. Eriti kasulik neile, kellel on tuhm ja väsinud nahk, kui nahal puudub sära ja läige, kui nahk ei ole elastne ja prink või kui on tekkinud esimesed naha vananemise ilmingud.
Kasutamine. Lisada paar tilka kreemile või kasutada eraldi hommikul ja õhtul.
Pakend. Minult saavad pakendi disain ja kvaliteet maksimumpunktid. Õlipudel istub tavalise karbi asemel silindrikujulises toosis, pudel on paksust matist klaasist ja õli pealekandmiseks on mugav pipett (kannan tilga otsaette, kummalegi põsele ja lõuale ning patsutan üle kogu näo ja kaela).

It says on the packaging that it's a "radiance-boosting concentrate of 9 rare and precious dry oils that gives the skin a luxurious youthful glow." It's supposed to be especially beneficial for those with dull, tired skin, lack of glow and luster, lack of elasticity and firmness, while fighting against the first signs of aging. You can use this oil mixed with a cream or separately.
I'm also very impressed with the packaging - it looks and feels sleek and expensive, the oil comes in a heavy matte glass bottle and has a pipette for applying. Minu kogemus. Põhjus, miks mulle see õli paremini istub kui näiteks tavaline jojobaõli ja mõningad teised, mida olen proovinud, on et tegu on kuivõliga. See tähendab, et see imendub nahka isegi kreemist kiiremini ja ei jätta mingit õlist kihti järele. Nahk on niisutatud, aga mitte õliselt läikiv. Ühtlasi lihtsustab see õli päevasel ajal kasutamist - ei pea pikalt ootama, et saaks hakata meiki peale kandma. Kuna õli suurim lubadus on tuhm ja väsinud nahk uuesti värskeks, elastseks ja puhanuks muuta, on see just õige vahend, mida praegusel ajal kasutada. Mul on hetkel väga stressirohke periood ja kui tavaliselt saadavad selliseid perioode vistrikud ja kuiv, väsinud nahk, siis hetkel on nahk täiesti okei. Ma ei ütleks, et see mu nahaga imet teinud oleks, aga oma töö teeb ta ära: nahk on niisutatud ning seda täiesti orgaaniliste vahenditega!
Muud märkused. Väga hea värske lõhn, milles mina tunnen kõige tugevamalt ära muraka ja jõhvika.
Hind. 44.90

The main reason why I already enjoy using this oil more than the oils I've used in the past is the fact that it's a dry oil. It means that your skin feels plump and moisturized, but not oily. You can apply it in the morning and follow with makeup as soon as you want to. It hasn't broken me out and has kept my skin looking more fresh and rested even during these stressful weeks I've been having lately. I can't say that it's a miracle worker, since my skin is just moisturized, but it hasn't cleared it up or given me "a healthy glow", but my skin feels smooth and moisturized and all this with an prganic product! One thing I also want to mention is the scent: I love it! :)

*GIFTED ITEM

1 comment

  1. Hind oli minu mälu järgi Kaubamajas 44 eur. See oli ainus põhjus, miks see õli minust poodi jäi :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.