Kui paljude lemmikliin Lindexis on Holly&Whyte, siis minu silmad lähevad särama Extended toodete peale. Reeglina mustad ja valged, vahel harva aktsendiks mõni statement ehe. Mis mulle enim meeldib, on et neid asju saab sajal erineval moel koos kanda, sest need sobivad omavahel nagu valatult... Pole vist imestada, kui värvid on nii neutraalsed. Igatahes, tahtsin neid pilte teiega jagada - üks ese siit on minu garderoobis juba olemas ning ootab üht väga chic üritust järgmisel nädalal! ;)

Extended is hands down my favourite line in Lindex. I know A LOT of people love preppy and colourful Holly&Whyte the most, but my heart always beats towards black and white and that minimalistic combo is exactly what Extended has to offer. I just wanted to share these photos with you, in case there are more b&w lovers out there like myself. Some fall inspiration! I already bought one piece you can see on those photos and it's waiting for a very chic party next week! ;)

4 comments

  1. Ma ei tea, kas sa oled seda riideeset siin blogis juba näidanud, aga arvan, et see on keskmiselt pildilt ja käib allapoole vööd. :) :P

    ReplyDelete
  2. Kas need mulesid esimeselt pildilt on ka müügil? Love these!!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.