Alates sellest kuust on mu blogis uus rubriik: Scent of the Month! See tähendab, et igal kuul tutvustan ma teile koostöös Solarise keskuses asuva Dolce Vita parfümeeriakauplusega üht uut parfüümi. Olen selle pärast ise väga põnevil, sest ma ei naudi midagi rohkem kui uute asjade avastamist ja proovimist ning loodan, et mu kogemustepagas lõhnamaailmas hakkab nüüd mühinal kasvama!

From now on there's a new series on my blog called Scent of the Month! I'm doing this in collaboration with Dolce Vita, a beautiful perfume and beauty store located in Solaris shoppinc center in Tallinn. There's nothing I love more han discovering new beautiful things... and scents! So here we go!

Selle uue rubriigi avan ma Hugo Bossi uue parfüümiga Boss Ma Vie Pour Femme (30ml edP jaehind 50,00), mis on menukate Boss Nuit ja Boss Jour järglane. Seega olid mu ootused suured ja aina kasvasid, kui avasin imeilusa heleroosa, kullaga ääristatud karbi ja võtsin sealt välja selle luksusliku parfüümipudeli, mis on üdini naiselik - heleroosa ja kuldne moodustavad imeilusa koosluse, mida sa lihtsalt tahad oma tualettlauale eputamiseks välja panna. Kes mu blogi juba pikemat aega loeb, see teab, et ma olen täielik pakendifriik ja võiksin sellest veel paar lõiku kirjutada, aga nüüd asume lõhna juurde...

My first perfume is by Hugo Boss and it's called Boss Ma Vie Pour Femme. It's the younger sister of Boss Nuit and Boss Jour, which are both fabulous scents, so my expectations were quite high. And I was not disappointed! As soon as I helt the beautiful light pink box with golden rim in my hands I just knew it was going to smell great. And the bottle was so beautiful! You guys know I'm all about the packaging. ;)


Boss Ma Vie tipus on virgutav kaktus, südames lilleliselt magus freesia, jasmiin ja roos ning põhjas soe seedripuu. Ma poleks ise neid noote välja mõelnud ja spikerdasin tooteinfolt, aga nüüd kus ma neid loen, oskan ma tõepoolest neid tabada. Esmalt peale kandes mõjub see kuidagi ergutavalt (süüdistame siis kaktust), kuid seejärel hakkab nahalt õhkuma mõnusalt sooja ja seksikat lillelõhna. Miks ma ütlen seksikat, on seetõttu, et see parfüüm sobib oma loomuselt ideaalselt nii päevaseks kandmiseks, sest ei mõju oma värskusega liiga ülepakkuvalt, kuid samas annab seedripuu sellele mõnusalt sensuaalse noodi juurde. Mul pole aimugi, kuidas nad sellega hakkama said, et üks ja sama lõhn esmalt virgutab sind, seejärel kingib sulle lillelise lõhnapilve, mis kõigilt komplimente kogub ja lõpus jätab sulle alles sooja ja sensuaalse aroomi, mis mõjub sama turvaliselt nagu ilusad mälestused.
Soovitaksin Boss Ma Vie'd kellelegi, kes tahab endale ustavat kaaslast, mis saadaks teda nii päeval kui õhtul ning kes otsib parfüümist elamust. Virgutav-naiselik-sensuaalne, kolm ühes. Mina olen juba sõltuvuses. Lõhn püsib peal kaua, sest tegu on parfüümiga (kes tahab kauapüsivat lõhnaelamust, valigu alati tualettvee asemel pigem parfüüm). Mina kannan seda parfüümi nüüd terve augustikuu ja loomulikult ka edaspidi. :)

The top note of this perfume is cactus, which makes the first spritz so refreshing and energizing, like a wake up call. But then freesia, jasmine and rose follow and you're in a beautiful, utterly feminine flower cloud. But at the base of this perfume is cedar tree - that's the last scent that lingers on your skin. A very warm, sensual scent. I have no idea how they managed to create a perfume that first makes you become more alive, then gives you a flowery scent that lingers and gathers compliments from everyone and lat, but not least gives your skin such a warm, sexy scent!

I would definitely recommend trying this out. The perfume lasts on your skin for hours and hours and it's just so feminine and unique! It's not too sweet, it's not too deep, it's not too flowery... Everything is in such a beautiful balance, which makes it wearable for both day and night!

Soovitan teil kindlasti hoida end kursis ka Dolce Vita Facebooki lehega, kus toimub pidevalt midagi põnevat ja ilusat ning kindlasti ärge unustage külastada ka kauplust Solarise keskuses! ;)


5 comments

 1. Hind võiks ka kirjas olla, kui tegu tutvustava postitusega

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lisasin hinna, esialgu läks tõesti meelest. :)

   Delete
 2. See on praegu üks minu lemmikutest ka :)

  ReplyDelete
 3. See lõhn on üks minu lemmikutest! :)

  ReplyDelete
 4. Ostsin selle ka seoses Teie blogi lugemisega...mänguline lôhn

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.