Vahelduseks kõigile neile riietele, tahtsin teile taas pisut ka iluteemadel kirjutada ning et viimasel ajal olen ma avastanud päris palju uusi häid tooteid L'orealilt, on just nüüd selleks paras aeg. Andke kindlasti teada, kas olete ka ise neid tooteid proovinud ja millised on teise kogemused. Või jagage enda uusi avastusi ilumaailmas! :)

After all these outfit posts, it's time to get back to beauty business and I'm starting out with some new favourites from L'Oreal! Have you tried any of these products yourself? :)


L'oreali Color Riche Extraordinaire huuleläiget olen teile korra juba varem näidanud, kuid see on teeninud ära veidi rohkem kui paar lauset! Ma olen sel suvel lakkamatult nude-huuli kandnud ja see on mu hetke lemmikuim vahend! Lõhnab nagu mullinäts, on ilusas pakendis (olgu, fakt, et tuubi värviline osa on tegelikult värvitud plastmass, mitte läbipaistev, teeb selle veidi odavaks), niisutab huuli ega tekita neile kuivi rante. Sel läikel on mõnusalt pehme ja mitte mingil määral kleepuv tekstuur ja aplikaator on mugava kujuga. Tean, et nende läigete valikutes on veel palju toone, ka oluliselt suvisemaid ja mahlasemaid kui minu "Mezzo Pink", aga neid läikeid julgen ma küll soovitada. Maksin selle eest Prismas soodushinnaga 10 eurot.
Teine väärt L'oreali leid on Super Liner Perfect Slim silmalainer, millel parajalt (aga mitte liiga) peenike ots, tugev must pigment ja omast kogemusest võin öelda, et ta peab vastu õhtust hommikuni. Samas pole seda raske eemaldada, minu beebisalvrättide jaoks on see köömes. Ostsin Kaubamaja Ilumaailmast ja hind jäi 10-12 euro kanti.
Kolmas L'oreali toode on nende uusim Volume Million Lashes So Couture ripsmetušš*, mis jõuab kauplustesse septembris. Olen seda praeguseks vaid paar korda proovinud, aga hetkel võin öelda nii palju: tihendab ja pikendab ühtlaselt, ei kisu tükki, ei määri kulmualuseid, ei pudene ja on lihtne eemaldada. Lõplik arvamus selgub ikka mõneajalise kasutamise järel, aga hetkel mõistan täielikult, miks Volume Million ripsmetušše kiidetakse.
L'Oreal Color Riche küünelakid on samuti kiidusõnu väärt. Ehkki nii pisikese pudeli kohta on hind natuke krõbe (aga sõltub ka, kust osta: täishind on 5-6 eurot, kuid sooduspakkumiste ajal võib ka 3-4 ringis maksta), on neil niivõrd lai toonivalik ja lakid on tõepoolest püsivad. Lisaks sellele meeldivad mulle hirmsasti need minimalistlikud kuldse korgiga pudelikesed. Mul on olemas nude-roosa, mündiroheline ja tumepunane... aga juba ma piilun teisigi värve.

Recently I've discovered L'Oreal more than ever before - somehow I've happened to buy, try and love their products so much that I felt like I just needed to write this post with you guys and share my love for these products.
First off, Color Riche Extraordinaire lip gloss in "Mezzo Pink" is my go-to sexy nude lip gloss. If you want those luscious Kardashian lips, this gloss is the way to go. It feels so smooth, not sticky at all and it has a bubble gum scent and beautiful gold packaging. Also, the applicator has the perfect size and feels nice on the lips. Moving on to the eyes we have Super Liner Perfect Slim eyeliner - it really is perfectly slim (but not TOO slim, if you know what I mean?), has such a deep black pigment and will last you even the longest parties - trust me, I've tried. It doesn't go anywhere even if you get back home around 4AM. This week I received a little surprise from L'Oreal - they sent me a cute note with their new Volume Million Lashes So Couture mascara that arrives to our stores in September. So far so good: it lenghtens, gives a lot of volume (without clumps!), doesn't smudge and comes off easily even with my gentle babywipes. Win-win!
Last we have L'Oreal Color Riche nail polish. I actually have a few, but chose this beautiful minty "Menthe Glace" for these photos. The bottles are gorgeous and minimalistic and the polish stays on for a week (unless you have some crazy picking/packing/cleaning to do like I have this week). 


*gifted item

6 comments

 1. Ma olen täielikult Loreali toodete usku läinud! See huuleläige on mul neutraalses roosas toonis, väga loomulik ja super ilus tulemus. Ripsmetušš on ka Lorealilt: Volume Million Lashes Excess- juba mitmendal ringil. Alles nädalake tagasi ostsin ka nende Lumi Magique concealeri, mis on imeilusas rose gold toonis pakendis ning J'Lo's nude küünelaki, mida ma enam kunagi küüntelt maha ei võta :D Kindlasti tahan ka Les Blancs kollektsiooni toonid ära proovida!

  ReplyDelete
 2. Kas ripsmetušš on kummist harjastega? :)

  ReplyDelete
 3. Kas antud ripsmetušši juba ka laevalt ei saa? Sest kui mälu ei peta, oli see sama ripsmetušš millega ma oma silmi 'värskendasin'. Kindlasti väärib kohta mu meigikoťis :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole aimugi, mulle kaasa antud pressiteates öeldi, et jõuab poodidesse septembris. Aga ehk peeti silmas Eesti turgu siis, tihti on ju laevades/Soomes jne tooted varem kui meil. :)

   Delete
 4. Minu poolt ka vaid kiidusõnad lainerile ja küünelakile. Ma olen proovinud mitmeid silmalainereid, kuid põhimõtteliselt kõik väljaaratud see super slim, on pea kohe ära kulunud/laiali läinud/panda silmad tekitanud. Lisaks meeldib mulle selle puhul see, et see pole ka pool aastat hiljem ära kuivanud. Küünelakk on aga.. Tõesti ainus, mis mul pikalt püsib. Kõik teised kipuvad mul ruttu maha kuluma aga see püsis terve nädala ilusana! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.