Olen nii kergesti mõjutatav - kui keegi kinnitab, et mõni toode on imehea ja seda "lihtsalt peab proovima", siis salvestub see mulle mällu seniks, kuni selle ostan. Kui mu lugejate seas on veel selliseid inimesi, pean väga vabandama, sest ma ei julge mõeldagi, mida kõike ma teid ostma olen pannud. :D Igatahes, ajakirja MOOD uues numbris ütles Merlyn Uusküla, et Lumene sügavpuhastav turbamask "tõmbab näo nii puhtaks ja klaariks, et lihtsalt super ja teeb ausalt öeldes isegi paljudele kallitele kreemidele silmad ette". Niisiis, kui käisime Rimis "ainult vajalikku toitu" ostmas, jõudis ka see mask korvi.

It's so easy to make me buy something, all there needs to be said is "it's so good, you need it". And then I want it until I get it... That's what happened with this Lumene Deep-Cleaning Peat Mask at least. An Estonian singer said that it "makes your skin so clear and is much better than a lot of expensive skin care brands". Next thing I know, I'm sneaking it into our shopping cart next to bananas and cheese. 


Lubadus. "Kreemjas antibakteriaalne mask imab nahalt liigse rasu ja mustuse ning ahendab poore. Maski peamine koostisosa, aktiivne turvas, puhastab nahka, parandades samal ajal naha makrovereringet, naharakkude uuenemist ning nende ainevahetust. Parabeenide vaba."
Kasutamine. 1-2x nädalas, kuni 10 minutit, kanda puhastatud näole ja vältida silmaümbruspiirkonda. Nahal võib tunda olla kerget kihelust.
Minu kogemus. Maskil on mugav tuub-pakend, kust saab täpselt vajaliku koguse välja pigistada. Mask on algul rohekaspruuni värvi ja kuivab näol pruuniks. Lõhn pole kõige meeldivam, aga meeletult vastu ka ei hakka. See ei kuivab näol pisut tahkemaks, aga mitte ebameeldivalt kiskuvaks ja igasugust miimikat keelavaks. Mina mingit kihelust ei tundnud. Mahaloputamine on lihtne, erinevalt mitmetest teistest sügavpuhastavatest näomaskidest, mis ei taha kuidagi nahalt eemalduda. Nahk tundub pärast väga puhas ja ehkki mask on mõeldud normaalsele/rasusele nahale, ei kuivatanud see minu normaalset/kuiva nahka - vaatamata asjaolule, et unustasin end kööki koristama ja mask mõjus 10 minuti asemel 20. ;) Suurt vau-efekti esimese paari korraga pole tekkinud - ainus tuntav efekt on puhtustunne-, aga näis, millised on mu lõplikud mõtted kui see tuub kord used up postitusse jõuab. ;)
Hind. 8,99 (Rimi)

Kas keegi teist on seda maski kasutanud? Millised olid teie kogemused ja milliseid teisi Lumene tooteid soovitate? :)

***

This mask promises to clear out your skin while minimizing the appearance of large pores. It also says that the main ingredient, peat, will improve skin's macrocirculation + renewal of skin cells (sorry, not the best at translating this kind of text... :D). It should be used 1-2 times a week and left on for 10 minutes. The price is quite cheap, around 8-9 euros in Estonia.
I like the tube packaging, which makes it easy to use and also keeps bacteria away. The mask has a greenish brown tint that dries into chocolate brown. While it completely dries on your skin, it doesn't feel too stiff or dry. It doesn't make your skin itchy while it's on and although on the packaging there's a warning that it can be tingly, on my skin it wasn't. The scent is not very pleasant, so if you're easily annoyed with scents, I wouldn't recommend this mask to you. After rinsing, my skin felt squeaky clean, but I haven't seen any bigger effects during the first week of using this. We'll see how I feel about this mask once it makes it to my seasonal Used Up post! ;)

Have any of you used this? What other Lumene products would you recommend?

9 comments

 1. Kunagi kasutasin - pole kindel kas toode sisult sama on, sest pakend on küll oluliselt muutunud. Mis ma oskan öelda - puhastas, niisutas, pinguldas kergelt. Maha saada oli minu meelest tüütu. Kasutasin paralleeltselt Garnieri isesoojeneva savimaskiga (mida kahjuks enam tuubis pole saada - seega olen loobunud kasutamisest). Midagi ta nagu tegi, täpselt ei oska öelda. Hetkel kasutan vene savimaske. Eriti meeldib roosa savi räniga - see rahustab ka punetavaid/ärritunud kohti nahal, samas tõmbab mustuse pooridest välja, matistab ja samas niisutab.
  Üks toode, mida Lumenelt taga nutan, on tundliku naha koorija. See oli nagu kreem, aga naha peal toimis koorijana. St tal ei olnud terasid sees, aga tegi naha hästi säravaks.. Loodan, et see tuleb tagasi, ka turbamaski polnud vahepeal üldse saada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh nii põhjaliku kommentaari eest! :) Ma ise pole vene kosmeetikatooteid proovinud, ehkki tean, et neid väga kiidetakse..

   Delete
 2. You forgot to share one more picture xD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, shut up, that was just for you! :D:D

   Delete
 3. Olen seda maski nii 7-8 aastat kasutanud ja ma ei tea, kas selle maski koostis on muutunud (pakend igatahes on), aga minul ei tekita see ka enam kihelustunnet, mis algusaastatel oli ikka võimas! :D

  See mask on tõepoolest väärt kraam (kuigi oma ülikuiva naha tõttu ei tohiks ma selliseid maske üldse kasutada)!!! Kui regulaarselt kasutada, hoiab naha väga ilusasti korras.
  Mehel teeb jume eriti klaariks (tal väga rasune nahk).

  Lumene toodetest soovitaksin mina c-vitamiiniga silmakreemi-on hea koostisega, imendub hästi ja nii uskumatu, kui see ka ei tunduks, silub suurepäraselt esimesi joonekesi silmade all (vanus 29).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loodan, et hakkan ka pikapeale rohkem tulemusi nägema. Ja aitä silmakreemi soovituse eest... ehkki, pean tunnistama, olen kohutavalt laisk silmakreemi kasutaja. :(

   Delete
 4. Ma vahel ei suuda ise ka ära imestada kui mõjutatav ma olen. :D Olen 101% kindel, et selle maski ma endale ostan ka. :D Ma ei tea miks, aga sinu soovitusi ma kuidagi eriti usaldan ja nii palju kui ma samasuguseid tooteid proovinud olen, olen väga rahule jäänud. Aga asi võib ka selles olla, et minu nahk on samamoodi kuivavõitu.

  ReplyDelete
 5. Kasutasin kunagi aastaid tagasi. Mäletan, et oli üsna hea, puhastas hästi minu teismelist vistrikulist nahka. Kipitustunnet nagu ei mäletanud. Usun, et selle hinna eest võib proovida küll, Lumene tooted muidu head. Ise kasutan praegu Puhta Looduse savimaski, mis oma hinda arvestades on üsna hea, ainult mahapesemine ja kiskumistunne ei meeldi.

  ReplyDelete
 6. Seda maski kasutanud pole, aga Lumene toodetest olen kasutanud meigitooteid. Teemast väljas küsimus, et mäletan, Sul millalgi oli pilt ühest limonaadist... Kust seda limonaadi osta saab?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.