8. oktoober, päev, mil meil on võimalik Lindexist osta Jean Paul Gaultieri disainitud kollektsiooni, tiksub aina lähemale ja lähemale. Täna krutiti elevust veelgi ning avaldati kolm esimest kampaaniafotot, kus võib näha ka mõnigaid esemeid tulevast kollektsioonist.
Nüüdseks on juba ka selge, milliseid liine Jean Paul Gaultier Lindexile loodud kollektsioonis ajab: olemas on meremehe temaatika, tattoo-mustrid ja rohkelt põnevaid lukudetaile! Lisaks naisterõivastele on tulemas ka pesu ja mõningad väikeste tüdrukute rõivad. ;)
Mulle meeldib, et selles kollektsioonis on midagi kõigile: on pöörasemaid statement esemeid julgematele ja on klassikalisi lõikeid ja värve neile, kes eelistavad jääda oma n-ö "turvalisse kesta".

NB! Täna esitlesime kollektsiooni ja Lindexi showroomis, nii et kes trükib Instagrami sisse #GaultierForLindex, saab sealt veel rohkem sneak peeke! ;)

First images of Jean Paul Gaultier for Lindex collection were released this mornign and I couldn't wait to share them with you guys! Lindex also had a presentation for media, bloggers, stylists and VIP today, so type in #GaultierForLindex if you want to see more! ;)

2 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.