Mina ja käesolev nädal ei saa kohe kuidagi omavahel läbi. Kui eile olin ma terve päeva unine-peavalus, siis täna läksin ma lõunapausi ajal kiirelt hambaarsti konsultatsioonile, mis lõppes ootamatult hamba eemaldamisega. Mul on varemgi hambaid eemaldatud, kaks tarkusehammast kui täpsem olla, aga seda, mis täna toimus, ei osanud ma ealeski oodata. Lisaks sellele sadas vihma ülevalt, alt ja isegi kõrvalt ning kui mul poleks olnud ühes käes vihmavari ja teises telefon, kust kihlatule endast tuimesti-naeratuse selfiet saatsin, oleks olnud suur oht, et ma läbi lompide kimavatele bussijuhtidele mõnda oma sõrmedest viibutan. Näiteks pöialt. :)
Kui vatine olek välja arvata, siis üldine enesetunne oli õnneks hea ning pärast pooletunnist lõunapausi (kas ära-nüüd-kaks-tundi-midagi-söö kvalifitseerub ikka lõunapausi alla?) hambaarstil, tegin rõõmuga tööd edasi. Kuidas saakski teha seda millegi muu kui rõõmuga, nüüd kus mõistan täielikult ütlust find a job that you love and you'll never work a day in your life.

Häid noote nii palju, et praegu käib üks suur plaanimine. Reis septembris ja aastavahetusel, pulmad-pulmad-pulmad (hetkel on broneeritud asukoht, teada kleidi autor ja stiil, valitud kuupäev, paika pandud pulmavärvid, otsustatud kutsete välimus ja välja valitud fotograaf) ning loomulikult vajab kodu veel viimaseid lihve... Ma mõistan, et kodu ei saa kunagi "valmis", sest sinna on alati teretulnud lisa (kas siis asjade, inimeste või mälestuste näol), aga ausalt öeldes ootan, et ta oleks minu jaoks juba piisavalt valmis, et kõike lõpuks ka teiega jagada. Hetkel oleme kõige usinamalt tegelenud kontori ja köögiga, millest viimane on meie suurim peavalu ja üks neist ära-seda-praegu-vaata paikadest, millest me külalisi eemale tüürime.

Praeguseks kõik. Pärast päevast kartulipudrumenüüd on õhtuses menüüs valuvaigisti ja mingi teine arstilt saadud tablett. Ja siis on uneaeg ning homme on kindlasti juba parem päev ja võime tagasi kõigi nende ilusate asjade juurde asuda, mida on siin elus ju õigupoolest oluliselt rohkem kui vihmaseid ilmu ja valulikke hambaarstivisiite. I pretty much hit the low point today. :D

***

As if a sleepy Monday with pouring rain and a distracting headache wasn't enough, today I went in for a dental consultation and had my tooth pulled out instead. Operated, to be exact, it hurt like a ***********, but needed to be done. Overall I felt good and after spending my lunch break in an uncomfortable dentist chair, I went back to work. My mood got a lot better, that's what happens when you love your job: even a bloody mouth can't ruin your mood when you're surrounded with beatiful fashion. :D

Now I'm off to bed, right after I've taken my medicine. Tomorrow will be a better day, it has to! And then I can go back to showing you all things pretty, because let's be honest, there's a lot more beautiful things in the world than there are rainy days and dental problems. ;)


6 comments

 1. Heameelega loeks natukenegi su pulmaplaanidest :)

  Ja mind nii huvitab kelle te fotograafiks valisite. Saatsin sulle ka kunagi meili koos fotograafisoovitusega, ei tea kas võtsid arvesse, sest sa igatahes ei vastanud :)

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Thank you! They're extensions though, but I love them too. :D

   Delete
 3. "Küll pulmadeks ära paraneb!" See on mu lemmikuim lohutus, kui Fan kukub ja haiget saab. Sinu postitust lugedes tuli see ütlus kohe meelde :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mu ema on ka öelnud alati, et pulmadeks saab terveks. Praegu mõtlen õudusega, et mis siis kui päev enne pulmi midagi juhtub. :D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.