BOMBER JACKET, T-SHIRT, SKIRT: LINDEX / BAG, WATCH: MICHAEL KORS / SHOES: PRIMARK

Ma ei tea, kuhu tänane päev lendas. Veetsin suurema osa sellest kirju saates/neile vastates, rõivaid korrastades ja postkontori-pakiautomaatide vahet joostes. Olin tööl paar tundi kauem, et päev maksimaalselt produktiivselt mööda saata ja jäin oma to do listi linnukeste kogumise juurde. Nagu ma eile mainisin, on neid päris palju, aga vaikselt paistab juba tunneli lõpust valgus. :D
 
Kandsin täna kaht uut asja (sest uued asjad tuleb ju KOHE selga panna). Pärast pikka piidlemist ostsin ära selle õhukese bomber-jaki. Mulle meeldib, et see on pikem ja lohvakam  kui bomberid tavaliselt (mul on XS ja vaadake kui vabalt see istub), lisaks annavad kroogitud detailid muidu üpris maskuliinsele riideesemele vähe naiselikuma olemuse. Teine uudis mu kapis on see seelik. Olen täiesti sõltuvuses sellise lõikega seelikutest ja ma avaldan teile ühe saladuse ka: selline lõige teeb jalad visuaalselt peenemaks. ;) Puu peal näevad need välja nagu käkid, sest vooder kisub keerdu, aga seljas on juba hoopis teised lood.
Nüüd aga on aeg õhtust süüa ning enda blogi kõrvale jätta ja teiste omi uudistama hakata. Ma avastasin alles eile sellise blogi nagu Kayture ja olen sellest täielikus sõltuvuses! Ahh, kes otsib inspiratsiooni (ja mõtteid, kuidas küll elada ja reisida tahaks... ), leiab seda sealt kohe kindlasti.
Olge tublid! :)

Today was another super productive day. Three more days to go and it's time for me to fully enjoy summer as well, ahh, I can't wait! Today I wore two new pieces I bought from Lindex yesterday: a light bomber jacket (I love the long and more loose cut of it, mine is size XS and it's still quite big on me) and a grey skirt with the unique twisted shape I've been really liking lately.
But now it's time to eat dinner and read my new favourite blog, Kayture. Talk to you soon! :)
 

7 comments

 1. Su pildid on viimasel ajal kuidagi eriti head ja ilusad, kiitus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, aitäh, ma edastan selle kiituse oma kallimale, kes on nende piltide autor. :)

   Delete
 2. I love your outfit, its nice to see how you make outfits from Lindex's clothes, since I work at one. :) I'm heading to Tallinn on thursday with my friend is there any wine bar in the centre you would recommend? or some good food place. other than vapiano. We always happen to go there somehow.. :D

  ReplyDelete
 3. Thank you! I actually work for Lindex as well, I'm their press officer in Estonia and I also manage a Lindex/Seppälä showroom. :D But as for places to go, you can get really great food at Cafe och Bar Popular. It's right next to Viru street (but keep away from Viru, it's the biggest tourist trap). The address is Vana-Viru 6 and they have a lot of tasty options, plus it's not expensive at all. Plus the place is really nice and cosy, it also has a terrace. :)

  ReplyDelete
 4. See seelik on i-me-li-ne ja sain selle täna Lindexist supersoodsalt! Ainuke asi, mis mind segadusse ajab on see tagumine õmblus. Kas see peabki niimoodi kiiva kiskuma? Küsisin müüjalt ka, aga ta ei osanud vastata :) Ja jalad teeb tõesti visuaalselt peenemaks. Ma olen väga ebakindel oma jalgade pärast ja eelistan selletõttu pükse, aga see seelik on mu uus lemmik kindlasti!

  ReplyDelete
 5. Esimene pilt - vau!!
  Seelik on samuti, on see praegu Lindexis saadaval, skooriks ka selle endale suurima hea meelega :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.