Päikesepuuder, highlighter ja põsepuna kõik ühes kompaktses paletis? Yes, please! Urban Decay (Eestis ei müüda, aga saab osta nt feelunique.com või beautybay.com) sai kõigi iluhullude lemmikuks oma lauvärvipaletiga NAKED. Kuna ma lauvärvidest pole kunagi väga vaimustuses olnud (v.a siis need kaks-kolm, mida ma ise kasutan ning mu theBalm palett), ei meelitanud need mind brändile ligi. Kui nad andsid välja aga oma Flushed paleti, milles on päikesepuuder, highlighter ja põsepuna, said nad mu tähelepanu. Ja kui nad andsid selle sama paleti välja veel mitmes eri toonis ja ühe, nimega "Streak", kus on peaaegu matt päikesepuuder, imeilus highlighter ja virsikukarva põsepuna, said nad lõpuks ka mu raha.


Pakend on lihtne, kompaktne ja ideaalne reisile või sõbra juurde kaasa võtmiseks, sest kolme puudritoosi asemel vajad vaid üht. Minu vaimustuse teenis see aga just oma sisuga. Sageli sattuvad meigipalettidesse ka mõned n-ö "mustad lambad", mis jäävad teiste kõrval puutumata, kuid siinpuhul olen ma äärmiselt rahul nii päikesepuudri, põsepuna kui highligtheriga. Päikesepuuder pole liiga tume ega oranžikas, mistõttu saab sellega äärmiselt loomuliku varjutuse, põsepuna on matt (seega taas loomulik) ja täpselt õige pigmendiga (kuid soovitan, nagu iga põsepuna puhul, alustada vähesest ja väikeste sammude haaval juurde lisada) ja highlighteri kergelt roosakas toon lisab jumele soojust ja sära. Muide, seda paletti võib tegelikult kasutada kahte moodi: kas kolme puudrit eraldi peale kandes või neid suurema pintsliga omavahel segades, et põskedele puhkuselt naasenud kuma anda. Mina eelistan hetkel veel vaid esimest varianti, aga kui suve lõpu poole veidi päevitunum olen, proovin ka teisiti. :)


Kas ma soovitaksin seda teile? Jah, kindlasti. Puudritel on mõnusalt siidine tekstuur ja korralik pigment, toosis on suur peegel, mis on abiks ka ülejäänud meigi tegemisel, pakend on kompaktne ja sleek ning arvestades seda, et Urban Decay pole just kõige odavam bränd, on 28 euroga kolme põhimõtteliselt täissuuruses toote saamine tõeline sääst. Toote ainsad kaks miinust on, et ehkki puudrid on, nagu mainitud, siidised, on need ka õige pisut pudedamad ja n-ö puudrisemad kui mu teised puudertooted (theBalmi põsepunad, Too Facedi päikesepuudrid jne), teiseks on päikesepuuder hetkel küll ideaalselt loomulik, aga jumekamale nahale ma seda konkreetset paletti ei soovitaks, sest siis ei annaks niivõrd hele päikesepuuder lihtsalt mingit erilist efekti. Mina igatahes olen selle ostuga siiski väga-väga rahul ja aiman juba ette, et see saadab mind terve ülejäänud suve, samal ajal kui teised puudrid nukralt sahtlis passivad. 

3 comments

  1. aaah- tahan, tahan, tahan :D

    ReplyDelete
  2. Oh, selle soetamise peale peaks küll mõtlema :)

    ReplyDelete
  3. Pani ka kohe mõtlema, et mul on seda vist vaja ;)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.