Miski, mille vastu mul on kohe kindlasti nõrkus, on meigikotid. Olen kindel, et mõni aastaid tagasi soetatutest oleks ka kenasti tänase päevani vastu pidanud, aga üks kindel sisehääl käsib mul aastas ikka 1-2 uut soetada... Mu uusim kosmeetikakott on ostetud Viking Line laevalt ja see on brändilt Victoria's Secret. See on imeliselt mahukas, erkroosa voodriga, määrdumiskindel ja tuleb koos suure peegliga, mis peidab end koti esisahtlis. See mahutab endasse kõik tooted, mida nüüd näete... Aga ei grammigi rohkem. Et teil mugavam oleks, linkisin mitmed nimekirjas olevad tooted kohtadeni, kust neid soetada saab. :)

I recently bought a new makeup bag and I don't know about you guys, but whenever I get a new bag, I love the first time I put things in it. And here's everything that made the cut when I filled my new Victoria's Secret makeup bag. I linked whatever I could, so clicking on many of the items will send you to a place where you can purchase them. ;)
Koos uue kotiga tahtsin teile näidata ka selle sisu ehk siis kõike, mida ma suvel igapäevaselt/iganädalaselt kasutan. Võiks arvata, et suvel piisab rõõmsavärvilisest huulepulgast ja kergelt toonivast päevakreemist, aga minu puhul on lood pisut teised... Ehkki rannapäeval või maal puhates ei sirutu mu käsi millegi järele, eelistan ma igapäevaselt end veidi rohkem lille lüüa.

These are the products I use almost daily this summer. I skip makeup when I'm at the beach or just relaxing at home, but during the week when I'm working, having meetings and things, then I like to look a bit nicer. :)

BASE
MAYBELLINE DREAM PURE 8in1 BB CREAM / MEDIUM (applied with Make Up Store latex sponge)
RIMMEL WAKE ME UP CONCEALER / 020 TRUE IVORY
L'OREAL NUDE MAGIQUE BLUR CREAM / LIGHT TO MEDIUM SKIN*
CHANEL POUDRE UNIVERSELLE COMPACTE / TRANSLUCENT 2 (applied with H&M mini kabuki brush)


COMPLEXION
URBAN DECAY NAKED FLUSHED PALETTE / STREAK (applied with Avon makeup brush)*
BOURJOIS BRONZING 8in1 BB CREAM (applied with Make Up Store latex sponge)

LIPS
H&M LIP GLOSS / NUDE DUDE
MAX FACTOR LIP GLOSS / ENCHANTING CORAL
L'OREAL COLOR RICHE EXTRAORDINAIRE LIP GLOSS / 100 MEZZO PINK

EYES
ARTDECO EYEBROW POWDER / No.3 (applied with Make Up Store 110 brush)
MANHATTAN EYEBROW PENCIL

FINISHING TOUCH
L'OCCITANE HYDRATION FACE MIST*

NB! Kui teil on mõne siin nähtud toote kohta küsimusi, jätke need kommentaaridesse ja vastan meeleldi! :)

NB! If you have any questions about the products you saw on those photos, feel free to leave them in the comments and I will answer asap. ;)*gifted items

3 comments

  1. Tere, kas H&M'i kabuki brushi ostsid Tallinna H&M kauplustest või online poest? Ja kas on ka hea meigipintsel, suuruselt ja meigi pealekandmisel? :)

    ReplyDelete
  2. Mis hinnaga need vs meigikottid laeval on? :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.