Esimene puhkusejärgne tööpäev on läbi and I'm exhausted! Ma ei maganud öösel justülemäära hästi. Mu uni on alati rahutu kui üksinda kodus olen, lisaks sellele kummitasid mind mõtted kõigist nendest meilidest, mis vastust ootavad... :D Aga nüüd olen ma kodus, armas pehme Sofia nurrub mu jalgade juures ning enne kui süüa tegema hakkan, ootab mind augustikuu VOGUE (hakkasin võugitariks alles sel aastal ja olen täiesti sõltuvuses - isegi reklaamfotosid jõllitan ma pikka aega, sest see on minu jaoks täielik kunst), pudel kokat ja maniküür. Haarasin olukorrale sobivalt OPI tooni "Coca-Cola Red" nende uuest Coca-Cola kollektsioonist. Sel nädalal on ees veel palju põnevaid postitusi! Töötasin eile poole ööni uue materjali kallal ning teid ootab pühapäevani välja iga päev midagi uut!
Nüüd aga mõnusat esmaspäevaõhtut teile! Kellel puhkus, nautige täiel rinnal, kellel mitte, nautige ikka täiel rinnal! ;)


First day back at work after my vacation and I'm already exhausted. But not because of my job - I just did't sleep very well last night. I was alone and that always makes me nervous, plus I was thinking about all those e-mails waiting for my response... Not only work related, but also blog related. I took a mini break from my personal mailbox as well last week and now there's a lot to catch up on.

But for now, it's time to dig into VOGUE August issue (it makes me so excited to hold a fresh VOGUE every month), drink some Coca-Cola from a cute little glass bottle and paint my nails fittingly with OPI "Coca-Cola Red" from their new Coca-Cola collection. :)

p.s. I worked all night last night on some exciting blog material, so you have something new coming your way every day this week. Yay! :)

3 comments

 1. oiiiiiii, seda Vogue'i loeks ise ka hea meelega...VB on lihtsalt nii võrratult stiilne naine, et hea meelega uuriks tema maailma lähemalt :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Temast on seal väga pikk lugu ja väga-väga palju imeilusaid pilte, viska kindlasti pilk peale kui saad!

   Delete
 2. Cool pilt!
  Ma ostan igal aastal märtsi ja septembri Vogue'i, sest noh, kuidagi nagu moemaailma piibel või nii ja need on põhilised kollektsioone tutvustavad numbrid. Kuna see on ikkagi suht kallis ajakiri, siis ma alati tunnen, et pean selle kaanest-kaaneni läbi lugema. Viimaste numbritega olengi avastanud, et need tekstid on seal tegelikult nii sisutühjad ja olen enda jaoks igasuguseid muid ajakirju avastanud. Näiteks Dazed and Confused. Aga jah, pildid on seal ilusad :)
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.