Tavaliselt piirduvad mu bits & pieces postitused Instagrami piltide ja lühikeste märksõnadega, aga täna olen ma (pärast tassitäit kohvi) pisut jutukam. Ühtlasi, kes mõtleb neid pilte vaadates, et oleks neid tahtnud näha nädal-paar varem, sellel tasub mind Instagramis followida (@annnaelisabeth), sest sinna jõuavad kõik fotod reeglina minut pärast nende tegemist! ;)

Today's bits & pieces post is a little bit more chatty, since there's a lot to share. Also, if you feel like you'd like to see my Instagram photos before they get on my blog, the smartest move would be to follow me on Instagram (@annnaelisabeth). :D
 
 Tervituseks üks väike lifti-selfie, mis sümboliseerib mu viimase aja lemmikeset: mütsi! Kannaksin neid praegu vist magades ka kui saaks, sest vähe sellest, et need on praeguse vihmase sügisega (jah, meelega kirjutasin nii) mõistlik valik, näevad need ka eriti ägedad välja. See lemmik pärineb Seppäläst.
Kes pole maitsnud roosi ja ingveri limonaadi, kuid tunneb, et see on miski, mida nad tahaksid teha, siis DO IT! Tegu on mu uue lemmiklimonaadiga, mis teeb igas mõttes silmad ette kõigile teistele (jah, ka sidruni omale!). Ainus miinus? Hind. Ühe pudeli eest tuleb välja käia enam kui kaks eurot ja seetõttu ongi tegu pigem paar korda kuus treati kui igapäevase janukustutajaga.

Hats are my new favourite thing, I wear them all day every day and they're especially good to wear with this awful late fall weather we're having here in Estonia at the moment. This hat is from Seppälä and I would wear it to bed as well if I could, I just love it!
Another thing I love is this rose & ginger lemonade by Fentman's. It has such an unique taste and it is definitely my new favourite lemonade! If it weren't so darn expensive, I'd probably buy it every day.
Mida ma enim suve juures armastan, on värsked marjad! Nädalavahetusel tahan turule minna ja sealt maasikate, vaarikate, mustikate ja murelitega naaseda. Noh, ja paari arbuusiga... Kellel samuti marjaisu või soov mis tahes muu puu- või köögivilja järele, siis turg on the place to go! Niipea kui me koju jõuame, pistame me varbad oma uutesse vilditud sussidesse. Need on kingitus Eesti brändilt KAUN ja ühed mõnusaimad sussid, mida ma omanud olen. Esiteks hoiavad need sooja, kuid ei aja jalgu higistama. Teiseks on need puhas kodumaine käsitöö! Ja kolmandaks, disain! Selliseid võiks vabalt ka tööjuures kanda, puhas disain ja soliidne hall toon sobiksid kasvõi ülikonna juurde. :D Kellel huvi, siis KAUN Facebooki lehekülg asub siin!
Right now is the time to eat all things fresh! Unfortunately in Estonia, we only get good local berries etc. during summer season, but that's all the more reason to take advantage of them. I'm definitely visiting farmer's market this weekend to sock up on some smoothie material! ;)
Me and my boy have been walking around in very cool and unique slippers lately. They were gifted to us by and Estonian brand KAUN and these slippers are 100% wool and they're also handmade. They keep feet warm without making them too hot and the sleek sophisticated design would even be suitable for wearing at work I think. You can get these slippers in various design boutiques in Estonia, check out their Facebook page here.
Käisin hiljuti Great Gatsby teemalisel sünnipäeval ja otsustasin, et proovin ajakohase meigi ja soengu teha. Olin tulemusega tegelikult väga rahul ja taas sai kinnitust fakt, et ma ei armasta ühtegi teist huuletooni nii väga kui lillat! Ideaalse blingi peaehte leidsin Seppäläst ja pärlid niisamuti. :)
Tundub nagu sellest oleks juba ilmatult pikk aeg möödas, aga millalgi lähiminevikus külastasin ma ka H&M-i showroomi, kus oli väljas nende sügiskollektsioon. Tumedad toonid, just the way I like it, aga midagi, mida kindlasti saada tahaksin mulle silma ei jäänud. Ma lihtsalt hoian oma soovide laegast (ja raha) nende Alexander Wangi disainerkollektsiooni jaoks, mida ma lihtsalt ei jõua ära oodata!

A Great Gatsby themed makeup and hair I created for a party and a littl sneak peek of H&M fall collection. But I'm actually more excited about the Alexander Wang collection they're launching this fall. Jean Paul Gaultier for Lindex and Alexander Wang for H&M. This is going to be an amazing fall!
Põgenesime ühel reedeõhtul maale ja ehkki pidime külma ja kihulaste eest lõpuks siiski tuppa peitu pugema, oli meil mõnus. Samal päeval ulatati mulle ka see ilusa lilla lipsuga kutse... pulma! Tundub, et keegi meist peab kleidi ja kingade otsingule minema... ja ma ei räägi pruudist! :D

A little getaway in a summer house and a wedding invitation fo August! It seems that somebody has to go shopping for a dress and some shoes... And I'm not just talking about the bride. :D

Ehkki ma loodan, et suvi end siiski kokku võtab, ei jõua ma septembrit ära oodata. Ees on suur-suur pidustus Gothenburgis, kus tähistatakse Lindexi 60. juubelit ja uut Jean Paul Gaultier for Lindex kollektsiooni. Kas ma juba mainisin, et ma armastan oma tööd?
Imeilusad muffinid on magus kihlumiskingitus mu sõbrannalt. Keda huvitab, siis neid saab soetada Kaubamaja toiduosakonnast. See oli mul esimene kord red velvet kooki proovida and I loved it!
 
Although I really want this summer to actually begin (seriously, weather, what is wrong with you!?) I can hardly wait for September. Lindex will have a huge party, celebrating its 60th birthday and also the collection in collaboration with Jean Paul Gaultier. I can already feel another outfit crisis coming up... :D
These muffins were a cute and sweet engagement gift from my dear friend. It was my first time trying red velvet cake and I loved it.... But still preffered the chocolate one, as always. :D
Ostsin Game of Thrones esimese raamatu, sest ehkki tean, et ka seriaal pidi väga hea olema, meelitasid need paksud raamatud end rohkem ligi. Alustan sellega tõenäoliselt sügisel, sest see tundub olevat raamatusari, mis oma ilu ja süngusega sobibki justkui jahedamateks õhtuteks... Paljud teist neid raamatuid lugenud on?

I decided to jump on the Game of Thrones bandwagon and got the first book. I will first read other three books I have waiting in line, but this fall and winter will be all about Game of Thrones. I hope I will love it as much as so many others do. :)

4 comments

 1. "A Song of Ice and Fire" on kindlasti üks parimaid sarju, mida ma lugenud olen. Edu sulle selle lugemisega, sest kõik teosed on nii-nii mahukad ja alguses on tegelaste üle veidi raske järge saada, kuna neid on nii palju. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures, selle tegelaste segaduse eest on üks inimene mind veel hoiatanud. :D

   Delete
 2. Üllataval kombel meeldivad mulle sellised postitused kõige rohkem! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.