BOOTS, HAT: SEPPÄLÄ, JEWELLERY, PANTS, BAG, SHIRT: LINDEX, WATCH: MICHAEL KORS

See on mu üks lemmikuid outfitte: must ja valge, casual ja samas veidi šikk. Käiksin nii vist iga päev. Olen viimasel ajal ka ehted taasavastanud. Kannan küll regulaarselt käekella ja kihlasõrmus on miski, mis lahkub mu sõrmest vaid siis kui panni või potti küürin, aga olen tähele pannud, et armastan endale viimasel ajal rohkem kulinaid külge riputada, eriti käeehteid ja sõrmuseid. Need lisavad just sellisele lihtsalt outfitile tegelikult nii palju juurde. :)
Kohe pärast nende piltide tegemist pakkisime end autosse ja põrutasime õhtuks maale sõbra suvilasse. Ehkki väljas oli neetult jahe ja kihulased tahtsid meid varajaseks jaaniroaks, oli meil mõnus seltskond, hea toit, saun, üks hubasemaid suvilaid, kus ma viibinud olen ja... roosa Vespa! :D Ka täna ei saa ma jääda koju istuma ja hädavajalikku väljamagamist nautima, sest kohe kui olen sellele postitusele Publish klikanud, püüan ma end meigi ja riietega 20ndatesse viia, sest lähme täna Great Gatsby teemalisele sünnipäevale. :)

This must be one of my most favourite outfits. All black and white, but spiced up with a hat, plenty of jewellery, a beautiful lace detailing on the shirt and boots high as hell (but still comfortable!). I've rekindled my love for jewellery. Usually I just war my watch and of course the engagement ring, but now I find myself adding on more and more every day. :D
Now I'mm off to try and create a 20s makeup look and I'll also have to dig out my pearls, because a big Great Gatsby themed birthday party awaits! :)

10 comments

 1. Nii mõnus outfit tõesti, särk on super kaunis! :)

  ReplyDelete
 2. Nii kena riietus ja särk on tõesti väga- väga ilus (:

  www.evailusadasjad.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ma tahan seda särki! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Go get it! Minu meelest peaks seda ka heleroosat ja musta olema. :)

   Delete
 4. Great photos :) Your haircut is really cute!! xo
  aclassystateofgrace.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Sõitsin Sinust just siis tõukerattaga mööda :) Särk on väga šikk, kuid kõige rohkem püüavad minu pilku Sinu saapad. Neid tahaks veel lähemalt näha!

  ReplyDelete
 6. Teemast möödas, aga lugesin vist et tahtsid vaadata/lähed vaatama Fault in Our Stars (vabandust, kui see ei olnud sina :D), igatahes, see on mega nutufilm! Mina nutsin natuke, aga minuga samal ajal oli kinos mitu paari, kes ei läinud filmi lõppedes ära vaid jäidki nutma! Ja nende kaaslased lohutasid neid. Seega, mina oleksin tahtnud teada ja nt taskuräti kaasa võtta ja minipeegli, just in case :D Väga hea film muidu, soovitan! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.