OUTFIT: SEPPÄLÄ

Terve nädal on olnud jahe ja vihmane ning kui ilm on kehv, on ka mu tuju selles suunas. Ootasin reedet, et saaksin need ilmad vähemalt maha magada, toas raamatuid lugedes veeta... Täna õhtul jalutasime hetkeks mereääres ja siis tuli ka hetkeks päike paitama, justkui vabandades selle eest, et ta on mind sel nädalal niimoodi alt vedas. Ma andestan talle kui ta nädalavahetusel ka end näitab. :) 

Mul on üks küsimus ka. Milliseid postitusi te minult ootate? Mul on ka omad plaanid ja mõtted, as always, aga millised on teie ootused, eriti seoses saabuva suvega? :) Jätke oma soovid-ideed-soovitused kommentaaridesse ja ma luban, et võtan neid väga tugevalt arvesse!

Friday is here! This week has been annoying, but only because of the weather. When it's cold and rainy, I just don't function. Fortunately the sun came out for a minute when this picture was taken today, as if trying to apologize for letting me down this week.  :)

Mood of the Day:

15 comments

 1. Sinu hetke lemmikute ja empties-postitused on endiselt väga oodatud. :) Võiksid vahepeal postitada ka videosid ja kirjutada nippidest. Outfiti-postitused on küll alati kenad, aga viimasel ajal on pea kõik esemed Seppäläst ja Lindexist, seega jääb mulje nagu sa justkui oleksid kohustatud nende rõivaid kandma, kui nüüd nende juures töötad. Mitte et need poed ei meeldiks, lihtsalt enam ei saa aru, kas valid/ostad ise endale outfitina näidatavaid rõivaid või teed lihtsalt Seppäläle ja Lindexile reklaami. Muidu loen su blogi hea meelega.

  ReplyDelete
 2. Kinnitan, et keegi ega miski ei kohusta mind neid brände kandma. Veedan nende rõivaste keskel lihtsalt 40 tundi nädalas ja paratamatult inspireerivad need mind seega rohkem kui teised brändid. Aga ma olen endiselt väga vaimustuses ka paljudest teistest brändidest ega ole neid kohe kindlasti unustanud. Ootan vist lihtsalt allahindlusi. :D
  Aitäh soovituste eest! :)

  ReplyDelete
 3. Võin AE'le toetuseks öelda, et kui ma näiteks ise Vero Moda poes töötasin, siis juhtus ka lõpuks nii, et kogu mu garderoob oli sealt pärit. Noh, ja siis ma ei bloginud ja keegi ei sundinud. Lihtsalt omad allahindlused ja meeldivad riided ja nii ta läheb. Siiani vahel naeran, et mõnikord olen fullon Vero Moda rõivais, aga mis teha. :D Pealegi oli mul sedamoodi ka, et kui ise päevadläbi riiete keskel, siis vabal päeval väga vabatahtlikult teistesse poodidesse enam minna ei viitsigi - muud tegemised.
  Aga mina (nagu ilmselt paljud teised) tahaks ka meeleldi sind jälle mõnes videopostituses näha ja sinu kodusisustuse teemalised postitused on ka alati mõnusad. :)

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Ilus inimene ja väga lahe outfit!
  Mina ootan erinevaid vlog'e :)
  Päikest!

  ReplyDelete
 6. AnonymousJune 14, 2014

  Võiksid siia postitada natukene rohkem videoid :) Vahelduseks oleks tore hoopis kuulata mitte lugeda :)

  ReplyDelete
 7. Pärast sinu tunkede postitust jäid need mul nüüd endalegi need hingele kripeldama. Suurepärane riietusese tööjuures:P
  Outfiti postitused, tootearvustused, ning inpireerivad pildikesed on alati oodatud :) Jätka samas vaimus...(Y)

  ReplyDelete
 8. Kirjutasin juba Instagramis ka, aga see riietus on tõeliselt lahe. Mu lemmikud ongi su outfitid - alati mugav, aga šikk. Ilupostituste suurim fänn ma ei ole, aga ilmselt mõned meigiõpetused oleksid lahedad. Ja nagu öeldud, siis kodusisustuse pildid on ka vinged!
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
 9. kodu postitused! :) näiteks lubasid ühe instagrami pildi all, et näitad meile varsti oma elutuba :)

  ReplyDelete
 10. kindlasti kodupostitused :) lubasid kunagi ühe instagrami pildi all, et näitad meile oma elutuba :)

  ReplyDelete
 11. AnonymousJune 14, 2014

  Mina ootaksin ka mõnda videot aga outfiti postitustega olen küll ülimalt rahul :)
  Alati kaunis ja värske näed välja, super :)

  Mariel,//
  kristelmariel.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Sa võiksid nendest Seppälä uutest kosmeetikatoodetest ülevaatliku postituse teha, nii paljudest, kui sa oled kasutanud. Mulle nii meeldivad need pakendid, aga ma ei leia mitte ühtegi arvustust neist internetist.

  ReplyDelete
 13. Sa võiksid nendest seppälä uutest kosmeetikatoodetest mõne ülevaatliku postituse teha. Mulle nii meeldivad need pakendid, aga ma ei ole kuskilt nende kohta mõnda review'd leidnud:)

  ReplyDelete
 14. Mina ootaksin hoopis raamatupostitust.. Millised on su lemmikraamatud läbi aega, sellel aastal jne.. Milliseid raamatuid võid uuesti ja uuesti lugeda... Mida soovitad teistel lugeda.. :)

  ReplyDelete
 15. Aitäh teile kommentaaride eest, võtan teie soove kindlasti arvesse! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.