Ehkki mul on õnn omada tervet sahtlitäit häid kosmeetikatooteid, kipub ikka olema nii, et ma kasutan sellest vaid üht väikest osa, mis mahub kosmeetikakotti, mille endaga igal hommikul vannituppa kaasa haaran. Iga mõne aja tagant vahetub selle koti sisu aga peaaegu 90% ulatuses - alles jäävad paar kõige truumat toodet (jumestuskreem, kulmupuuder, lemmikuim huulepulk), kuid kõik ülejäänu on uus, põnev ja katsetamist ootav! Sel kevadel olen avastanud väga palju uusi tooteid, mille rõõmuga oma igapäevasesse meigirutiini lisasin. Üllatavalt hea katvuse ja püsivusega BB-kreem ning silmi koheselt särama panev lauvärv Seppälä uuest kosmeetikakollektsioonist, ehtsat Cosmopolitani tooni huulevärv Max Factorilt ja mu lemmik valgustpeegeldav pliiats The Body Shopilt on vaid osa ägedatest vidinatest, mis mind sel kevadel saadavad.
Kui teil on mõe piltidel nähtud toote kohta rohkem küsimusi, andke julgelt tulla ja vastan neile kommentaariumis! :)

7 comments

 1. Tere, Anna Elisabeth!

  Kas The Body Shop valgustpeegeldav pliiats on tumedatele silmaalustele? Kas on ka hea ja oma ülesannet täitev toode? Mis tooni see on? Ma olen hädas oma tumedate (siniste) silmaalustega ning sooviks hea hinna ja kvaliteediga valgustpeegeldavat pliiatsit, mis samas ei jäta kortsude muljet kui silmi natukenegi kissitada. Kas see sobiks?

  Päikest! :)
  Marge

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuna mul pole supertumedad silmaalused, siis ma ei saa lubada, et see tumedaid silmaaluseid peidab. Nende varjamiseks tuleks vist siiski tavalist peitekreemi kasutada, valgustpeegeldava pliiatsi mõte on rohkem pilgule sära anda ja ennetada väsinud varje silmade all. Minu oma on toonis 03.
   Tean, et kiidetakse veel L'Oreal Lumi magique pliiatseid ning ka Max Factori omad, mida hiljuti proovisin, on head. Veel on populaarsed ka Artdeco pliiatsid. :)

   Delete
 2. Mainisid instagramis huulepulka, mis kestab no..., põhimõtteliselt igavesti "a lipstick that lasts drinks, kisses, fire and storm" - kas räägiksid/tutvustaksid seda ning nimetaksid mis tootega täpsemalt tegu? :)

  Edu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mind huvitab instas mainitud concealer. Endal hakkab just otsa saama ja olen uue otsingutel. :)

   Delete
  2. Tegu on Max Factori Pan Stik peitepulgaga. :) Teine hea concealer, mille hiljuti avastasin, on MAC Pro Longwear. :)

   Delete
  3. Huulepulk, millest rääkisin on Max Factor Colour Elixir Giant Pen Stick. Nii, tegu pole tootega, mis huultele täielikult lukustuks ja sealt iial kuhugi ei liiguks (klaasile jäävad jäljed ja musijäljed jäävad ka. :D), aga samas jääb toon huultele väga pikaks ajaks püsima.

   Delete
 3. Kahju, et sa enam ei tee selliseid postitusi nii, et kirjutad ka iga toote kohta natukene või viitad mõnele eelmisel postitusele. Varasemalt oli väga hea lugeda su arvamust ka toote osas, mitte vaadata vaid pilte.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.