SHORTS: SEPPÄLÄ / T-SHIRT, HAT: LINDEX / WATCH, BAG: MICHAEL KORS

Ma armastan oma tööd, aga sellistel päevadel nagu eile, ei suutnud ma ära oodata, et tiksuks kätte õhtu ja ma saaks minna välja seda imeliselt sooja suve nautima, mis õnneks uuesti meieni jõudis. Enne otsade kokku tõmbamist tegin endast kiirelt need edevad pildid - teadsin, et kellelgi teisel mu outfiti piltide jaoks aega pole, nii et appi tulid telefon ja showroomis asuv täispikk peegel... Mitte, et ma end täispikkuses pildistanud oleks. Läks kiiruga meelest, sest päike ja palavad Vanalinna munakivid ootasid!

I love my job, but yesterday I couldn't wait for the time to go faster, because it was SO nice outside! To me, boiling hot weather is nice. It's the best! Before leaving I quickly snapped these outfit photos of myself, I wanted to show you my new favourite summer hat! It goes perfectly with this simple outfit, don't you think?

10 comments

 1. Mul oli eile täpselt samasugune päev, ei jõudnud õhtut ära oodata! Eks kogu see suvi saab selline olema.. Kontoris istumine ilusate ilmadega on ikka puhas piin. :D

  http://www.merrific.net

  ReplyDelete
 2. Kas need püksikud pole su jämedate ning tugevate säärte jaoks natuke liiga lühikesed? :o

  ReplyDelete
 3. Need püksikud on nii jämedate ning tugevate kintsude jaoks liiga l ü h i k e s e d! :o

  ReplyDelete
 4. KUST OTSAST NEED KINTSUD JÄMEDAD ON????? Ei näe kusagil jämedaid kintse ja püksid on ka täiesti maitsekad, kaunis oled nagu alati :) !

  ReplyDelete
 5. How I understand you!
  Those days are really inviting us over!
  Nice hat. I just found your blog and I'll be your new reader ;)

  Kisses,
  Em**


  http://simplicityischic.blogspot.pt/
  Simplicity is Chic

  ReplyDelete
 6. Hihi, MK - parimad kommentaarid ever, ma nii naersin - ise küsis, ise vastas. :D Väga mõnus outfit, kaabu/kübar sobib Sulle oivaliselt. Oi ja mu terav silm nägi kaelas ka miskit ilusat, sinine või roheline? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Sinine on ja kohe varsti näeb ka paremaid pilte! ;)

   Delete
 7. Väga kena outfit, sulle tõesti sobib (:

  www.evailusadasjad.blogspot.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.