Suvel lihtsalt peab olema oma koht puuviljadest inspireeritud värvidel ja miks oleks veel soojem ja suvisem kui oranž? Või vähe õrnem, virsikukarva roosa? Kogusin kokku enda lemmikud oranžid apelsinid ja roosad virsikud ja tahan neist toodetest ka teile pisut lähemalt rääkida. After all, nad kõik on selle tähelepanu ära teeninud!
Juhtumisi kuuluvad siia värvigammasse mõlemad mu lemmikud põsepunad: NARS "Orgasm" ja theBalm "Frat Boy". Esimene on vähe julgem: selles on kulda ja sära ning ma ei kujuta ette ideaalsemat põsepuna suviselt päevitunud jume saatma! theBalm põsepuna andestab aga neile, kes päikest pelgavad (või seda veel nautida pole jõudnud) ja kingib imeilusa värske, puhanud jume! Ühtlasi on see üks siidisemaid põsepunasid, mida ma proovinud olen, lubades end ühtlasi julgelt hajutada, kui esimene pealekandmine suure rutuga veidi nihu läheb (mul juhtub seda appi-buss-läheb-nelja-minuti-pärast hommikutel päris sageli... ). 

Ma pole kunagi olnud suurem huuleläigete austaja, kuid sel kevadel on need mulle ligi hiilinud ning leiavad kasutust isegi sagedamini kui huulepulgad. Esimene toode, mis mind nende usku viis on Max Factori huuleläige toonis "Enchanting Coral". Vähe sellest, et tegu on ülimalt kreemja ja niisutava läikega, annab see huultele imeilusa värske, läbikumava virsikutooni. Ning ma olen sõltuvuses selle lõhnast... Saamata päris täpselt aru, MILLE lõhn see täpsemalt on. Teine huuleläige pärineb Seppälä uuest kosmeetikakollektsioonist ja see tuubis tegelane kannab nime The Brilliant Lip Gloss ning on toonis "Delicious Papaya". Siinpuhul on nüüd tegu märkimisväärselt kleepuvama huuleläikega, aga kleepuvus tähendab reeglina ka veidi pikemat püsivust, nii et sõltub, mis kellelegi tähtis on. Mind pisut segab tuubi pistetud sädelus, aga selle heastab ilus toon ja nätsukommilõhn! Make Up Store huulepulk toonis "Scarlet Creme" lisandus mu meigikollektsiooni enam kui aasta tagasi, kuid eksis kiirelt sahtlipõhja. Nüüd kaevasin ta välja ja tõotan sagemini kasutada. Nii kreemjas ja tugeva pigmendiga toode väärib seda!

Maniküüri tehes pole oranž just sageli mu esimene valik, kuid ometi iga kord kui küüned seda tooni võõpan, olen ma ülimalt rahul ja küsin endalt, miks ma tihemini oranžide küüntega ei käi. Ehkki see toon jääb mu punane-lilla-must-nude mugavustsoonist välja, on see suvel absoluutselt imeilus nii sõrme- kui varbaküüntel kandmiseks. Minu kaks ainsat on Maybelline Colorama No. 155 ning OPI minilakk "The Drummer is Hot". Viimase nimi paneb mind ikka ja jälle naeratama, noh, kui kihlatu on trummar ja nii... :) Igatahes, mõlemal lakil on imeilus pigment ja väärt püsivus, nii et kes oranži lakki otsib, võiks ka nendest ühele mõelda. Ehkki, pean tõdema: mu läbi aegade lemmik oranž pärineb hoopis Avoni Speed Dry sarjast...
Lakkidega koos poseerib pisi-miniversioon Bvlgari uuest tualettveest Omnia. See lõhnab nagu tõeline suvi, aga mitte nagu lilled, jäätis ja maasikakokteil, vaid nagu lummav suveõhtu, milles on pisut kokteile, veidi tantsimist ja ilusad poisid. :) 


3 comments

 1. Oranž küünelakk on ka sel kevadel-suvel (või on hetkel ilma vaadates sügis?) lemmik! Selle võlu peitub ilmaselt selles, et alati kui pilk küüntel peatub, teeb see tuju mõne kraadi võrra kohe palju rõõmsamaks :)

  ReplyDelete
 2. Nii tahaks ära proovida Narsi Orgasmi põsepuna see toon ja need kuldsed säratükid on nii ilusad (:

  www.evailusadasjad.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Avoni lakid on tõesti head. Kuid ei saa halba sõna öelda ka Maybelline ja o.p.i kohta. Kusjuures ma ise väga oranzi tooni ei julgekski kasutada. Peakski ennast käsile võtma. : )

  http://k-sparklingnails.blogspot.com/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.