Karolin Kuusik on minu silmis üks armsamaid Eesti disainereid ja tema viimastel töödel on alati olnud juures midagi helget ja looduslähedast. Olin temaga esimest korda kohtudes väga üllatunud, et tegu on nii malbe ja armsa naisega ja ta on nii ingelliku olemisega - sealt ka see soojus, mis ta disainiga kaasas käib. Kui kuulsin, et ta teeb Siisonile erikollektsiooni, läksin sellest mõttest kohe elevile ning eile esitletigi sellises hubases paigas nagu Lendav Taldrik kollektsiooni Karolin Kuusik for Siison. See oli täis ilusaid tüdrukuid, fuksiaroosasid huuli, nukulike ning haldjalikke lõikeid ja mu lemmik osa: kitsi!
 Armusin esimesest silmapilgust sellesse kitsedega seelikusse! Mina, kes ma kaldun ikka musta-valge poole... Aga paneksin selle kohemaid paari näiteks lohvaka valge t-särgiga (nagu oli ka modellidel) või nahkjakiga. Mu suvi peab mööduma selles seelikus, maksku mis maksab (maksab muide 59 eurot siison.ee-s). 
Minu lemmikuks selles kollektsioonis jäidki see seelik ja teised kitsemustrilised esemed ning mõnusalt lohvakad t-särgid. Tubli töö, Karolin, kodumaise moe hindajad imetlevad sind jätkuvalt! :)

Karolin Kuusik for Siison kollektsiooni saab uudistada-šopata siin!

One of the sweetest Estonian fashion designers Karolin Kuusik just designes a beautiful doll- and fairy-like collection for our popular online fashion shop Siison. I absolutely love the deer print and my favourite was the skirt you can see on the second photo. You can check the whole collection out here. ;)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.