Eestlased on hakkamist täis ja nüüd on uus kodumaine bränd Beans mõelnud-valmis teinud looduslikud kohviga kehakoorijad. Nad saatsid mulle lahkelt kingituseks mandliga koorija (valikus on veel apelsiniga ning šokolaadiga variandid) ja et meie brändidele hoian ma enamasti alati kaht pöialt, olin elevusega valmis seda proovima ja oma arvamust ka teiega jagama.

Lubadus on igatahes ilus: "Jahvatatud kohvioad aitavad vähendada tselluliiti, venitusarme, psoriaasi, veenilaiendeid, ekseemi ja aknet. Meresool pinguldab nahka ja vähendab selle kuivust ning pruun suhkur annab su nahale kiirgava sära. Kookosõli niisutab ja mandliõli vähendab naha põletikulisust ning tundlikkust." Kas kõik need lubadused ka vett peavad, ei oska ega saa ma öelda, sest enamikke ülalnimetatud probleemidest mul pole või siis pole pärast paari-kolme koorimisseanssi lihtsalt võimalik veel mingeid tulemusi näha. Küll aga pean tõdema, et nahk oli küll pärast mõnusalt pehme ja niisutatud: nahale tekkis sama siidjas ja kergelt (mitte häirivalt) õline kiht, mida vannis veel naha sisse masseerida sai. Kehakreemi järele ma igatahes pärast ei haaranud. ;)

Mandliga koorija lõhnas supermõnusalt (domineeris siiski kohvi- mitte mandliaroom) ja kooris väga efektiivselt, nii et ühtegi halba sõna mul toime kohta öelda pole, küll aga on üks väike tõde: tõenäoliselt ma jään edaspidi siiski pigem soola või suhkruga koorijate juurde ja seda sel lihtsal põhjusel, et viimased sulavad soojas vees ära, kohv aga mitte. Ma pelgan aga hirmsasti ummistusi... Andke keegi teada, kas see hirm on mul õigustatud või ei pea kohvipuru pärast nii väga põdema?

Kellel tekkis huvi kodumaist koorijat proovida, siis Beansi lahkel loal jagan teiega salasõna, millega saab Beans e-poes 15% soodsamalt šopata! Salasõna on, üllatus-üllatus, ANNAELISABETH. :)

6 comments

 1. Mina armastan kohviga enda keha koorida, eriti enne jalgade raseerimist. Mu jalad püsivad siis siledana umbes nädal, kui muidu umbes päev. Ja kohvi annab mu nahale ka kerge jume. :)

  ReplyDelete
 2. Kui meil Saksamaal ühika köögis torud umbe läksid ja torumees parandama tuli, ütles ta, et siin on torumehe unistus: keegi armastab kohvipuru valada alla kraanist, mis on ühendatud nõudepesumasinaga. Nõudepesumasina pulbri ja kohvi segu pidi olema parim torudeummistaja. Ehk see kord nädalas ei tee siiski midagi.

  ReplyDelete
 3. Eks see kõik oleneb tegelikult torustikust. Need on igalpool erinevad. Mina ise olen koguaeg kohvikoorijaid kasutanud, sest need lihtsalt on efektiivsemad ja ma armastan kohvi! Eriti hea on neid enne insepruunistamist kasutada, kuna siis võid kindel olla, et ei teki mingeid imelikke laike kuiva, mõnest kohast koorimata jäänud, naha tõttu. Ptüi-ptüi-ptüi, hetkel pole veel miskit umbe läinud. Kunagi jäi meelde, kui üks torumees rääkis kohvipaksu kraanikausist alla valamisest, et tuleks korralikult vett ikka takka lasta, et see kuskile püsima ei jääks. Eks ma siis lodistangi alati peale koorimist vee all ikka mõnuga :) Ise krijutasin ka just ühest väga sarnaset kohvikoorijast oma blogis. Frank body scrubist täpsemalt! Ja tegelikult saab ka väga edukalt ise endale koduste vahenditega niisutava kohvikoorija teha.

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Jah, see kohvi ja soola nipp on tegelikult juba ammu teada. Kohv on see, mis naha kergelt rasuseks jätab. Kohvipurud muidugi võivad hakata vannitoas äravoolu ummistama..:)

  ReplyDelete
 6. Väga huvitavad koorijad tunduvad olevat need kõik kolm, ei teagi esimese hooga millist proovida, kuid kindel on see, et ühe ma endale koju tellin :) Eriti tore on veel see, et saatmine on tasuta! Kui kaua salasõnaga soodsamalt tellida saab? :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.