SHOES, JEANS: ZARA / BLOUSE, NECKLACE: LINDEX / KNIT: LINDEX EXTENDED
WATCH: MICHAEL KORS

Kui kaamera jääb koju ja aega ka väga pole, tuleb leppida pisut uduste telefoniga tehtud outfitipiltidega. Aga ma ei saanud neid pilte tegemata jätta, SEST SEE KUDUM!!!
Pisut niisama juttu ka. Täna ootab mind lisaks tööle ees kohtumine Õhtulehega, Sushi Plaza date Mari-Liisiga (loodetavasti seekord saan ikka süüa ka, mitte nagu oma eelmise käigu ajal, mil kolmveerand tundi pärast tellimuse esitamist selgus, et seda ei pandud kirjagi... ) ja Oksana Tanditi esinduskaupluse avamine. Sel nädalal on ka teisi lahedaid üritusi-ettevõtmisi veel ees. Nii juhtub igal aastal kui mai kätte jõuab - inimesed ärkavad lõpuks täielikult talveunest ja kõikjal on esitlused, avamised, peod ja muud üritused üksteise otsas kuhjas! Ehkki ilm meenutab rohkem sügist, on kohe-kohe saabuv suvi juba kõigile südametesse jõudnud.

P.S. Kõigil, kellel küsimusi minu disainitud EQUA pudelite kohta, soovitan minna mu Facebooki lehele. Andsin seal pisut selgitusi ja pilt peaks klaarimaks saama. Eile jõudsid pudelid juba Eestisse, aga mulle pole veel helistatud. Any minute now!

I left my camera at home + didn't have anyone or any time to take outfit photos of me, but since I just HAD TO show you this amazing Lindex Extended knit, I hope you'll be okay with these iPhone snaps as well. :)
This week has been really exciting and the whole month of May seems to be full of excitement! So many events and meetings! Today I'm meeting one of Estonia's biggest newspaper's Õhtuleht fashion editor, then after work I'll have a little sushi date with a friend. And then off to Oksana Tandit's store opening! I love May! :)

6 comments

 1. Vau, nii kaunis outfit! :)

  ReplyDelete
 2. See kudum tundub nii nii mugav ja comfy! Ning kaelakee on kèmme plus! :)

  ReplyDelete
 3. See kudum on tõesti vahva!

  ReplyDelete
 4. Aah, tuleb rõivapoes töötamise isu peale tagasi. Ainult sellel põhjusel, et sai lõputult igasuguseid asju proovida ja lahedaid autfite teha. :D Väga mõnus look igatahes. :)

  ReplyDelete
 5. Nii lahe outfit, mitmendat korda juba tulen imetlema. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.