COAT, SCARF: LINDEX / BAG, WATCH: MICHAEL KORS / SHOES: ZARA / SHORTS: SEPPÄLÄ / BLOUSE: H&M

Pühapäev algas varajase äratusega, et autota noored ilusti maalt linna tagasi saaksid, sellele järgnes veel neli tundi süüdimatut und ja siis sõitsime elukaaslase emale külla. Teepeal tegime kiirelt need paar pilti, sest kui ma näitasin teile, kuidas seda teksamantlit pisut šikimalt kanda siin postituses, siis nüüd oli casual looki kord. Kusagil lillepoe ja Prisma vahepeal eksisin ma (meelega) ära ka Mangosse, kust leidsin endale i-de-aal-se suure käekoti, millega sülearvutit kaasas kanda/trennis käia/nädalavahetuseks ära sõita. Loomulikult näete te seda juba väga varsti! ;)

A very casual Sunday look today. Remember when I showed you a chic look with this denim coat I promised to come up with a more casual one soon as well? Here it is. I love this coat - the colour, the soft material and the uniue shape are all perfect for me!
Ohh, and I found a new perfect carry-all bag today! I can't wait to show it to you guys! :)


5 comments

 1. ma olen sallimaniakk! sa oled minus tekitanud juba teise sallivajaduse!!!! v-õ-r-r-a-t-u!!!

  ReplyDelete
 2. See teksamantel on tõesti huvitav riideese, mis ei näe üldsegi välja ülepingutatud, ent samas omapärane (ja mulle näib, et ka mugav!)

  ReplyDelete
 3. Oh, see on üks minu lemmikumaid outfiti postitusi! Väga sulnis, väga ilus, väga malbe. Tõeliselt mõnus.

  ReplyDelete
 4. Mul on selline teemaväline küsimus, et kas kuskilt on võimalik osta ka Lindexi eelmiste hooaegade kaupa? Ma kahetsen siiamaani, et ei ostnud ühtesid pükse, mis eelmisel suvel müügil olid ja nüüd ma ei leia neid enam kusagilt :(

  ReplyDelete
 5. Minul on veel enam teemaväline küsimus :D On plaanis osta Real Techniques pintslid, aga ei suuda otsustada, millised komplektid/pintslid valida. Ehk oskad aidata/soovitada midagi :) Oleks soov saada midagi kulmudele, silmadele, laineri jaoks, jumestuskreemile, puudrile, põsepunale, särapuudrile ning päikesepuudrile...kokku võiks osta 2-3 komblekti või siis 2 komblekti ja ühe eraldi pintsli. Loodan Sinult kui lemmikblogialt saada head nõu :) Aitäh ette ära!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.