Astusin reedel läbi Kaubamajas asuvast M.A.C-i letist ja lahkusin sealt kolme mul juba pikemat aega mõttes olnud tootega. Üle üpris pika aja oli see uue ilunänni elevus äärmiselt teretulnud! Mida ma vajasin, oli hea katvusega peitekreem, uus lilla huulepulk ning kulmupliiats. Õnneks sattus minu külastuse ajal viibima seal Mariliis, kes on tõeliselt armas ja pädev - ta näeb alati veatu välja, lisaks sellele tunneb ta tooteid hästi ning annab hea meelega vajalikku nõu. Noh, eks see olegi ta töö, kuid siiski! ;)
Lilla huul on mu absoluutne lemmik ja et mu endine lilla oli juba piinlikult vana, otsustasin ühe maailma populaarseima lilla kasuks, milleks on M.A.C-i Amplified Creme Lipstick toonis "Up the Amp". Mu teine vajadus oli hea katvusega peitekreem, millega aknearmidest jagu saada ning ka siinpuhul on üks kiidetumaid nende Pro Longwear. Mariliis proovis mu peal kaht erinevat peitekreemi ja just see jättis kõige loomulikuma ja kenama tulemuse, Studio Finish peitekreem jäi pisut liiga paksult peale. Pro Longwear (minu toon on NC20) kattis kõik ideaalselt! Kolmandaks soovisin ma kulmupliiatsit, sest ehkki ma kasutan peamiselt kulmupuudrit, meeldib mulle hiljem pliiatsiga kulmudele konkreetsemat kuju ja joont anda. Valisin pisut külmema alatooniga keeratava pliiatsi, toonis "Lingering". 
Oma järgmisel külaskäigul M.A.C-i letti, tahan ma leida ideaalse jumestuskreemi. Olen üpris kindel, et võin selle sealt leida, sest kui juba peitekreem on nii hea kvaliteedi ja mõnusa katvusega, ei saa jumestuskreemid ju väga alla jääda? :)

After a week like this, a little treat from M.A.C was very-very welcome! I went to their makeup counter after work and left with three products I'ce been wanting for a while now: a new purple lipstick, good quality concealer and an eyebrow pencil. I'm very happy with all the products, since they perfectly help me with my everyday needs. As you might already know, when it comes to lips, purple is my absolute favourite and I needed a new go-to purple. M.A.C Amplified Creme lipstick in "Up the Amp" seems perfect for this purpose and I can't wait to reach for it almost every time I go out! :D I also needed a concealer with good coverage for my quite red and scarred cheeks. Pro Longwear concealer (NC20) was the best one of the ones we tried and I'm happy to finally be able to properly hide away those red patchy cheeks. And then, the last thing I wanted was an eyebrow pencil - I usually use powder, but I like to give a good shape to my brows, so I always do last touches with a pencil. Mine is a cool-toned brown, the shade is "Lingering". :)


3 comments

  1. Ohh, kuidas tahaks ka erksaid ja tumedaid huulepulki kanda, aga breketitega ei taha hammastele nii suurt tähelepanu :). Ei j6ua seda aega ära oodata, kui seda teha saan :)

    ReplyDelete
  2. lingering kulmupliiats on küll minu jaoks forever and ever and ever and ever repurchase, kõikidest kulmupliiatsitest kõige kõige lemmikum. kahjuks ainult natuke kallis sõltuvus.

    ReplyDelete
  3. See lilla toon on tõesti väga ilus :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.