Ostsin aasta tagasi oma esimese valge Converse All Star ketsipaari ja sellest saati on nad olnud vägagi well-loved. Me käisime koos Pariisis, Londonis, mitmetel väiksematel reisidel ja korduvalt on nad mind saatnud kõigil neil päevadel, mil otsustan eelkõige mugavuse kasuks. Nüüd jäävad nad rahulikku pensionipõlve veetma maakohas ja looduses matkates, linnatänavaid hakkan vallutama uue värske ja paariga, vahelduse mõttes valisin mustvalged. Meie esimene ühine reis algab juba homme õhtul!

Ever since I got my first white pair of Converse All Star shoes a year ago, they have been very well-loved. Our first trip was to Paris, then London. And I wore them every day when I decided that comfort beats vanity. Now it's time for a new pair to take over. Our first trip together begins already tomorrow!

3 comments

 1. Olen mõelnud sel aastal oma mustad conversed valgete vastu vahetada. Kuidas nende hooldamine oli? Kas need läksid kiiresti mustaks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma pole oma valgeid kordagi pesnud ega hooldanud, nii et sellelst pildilt näed täpselt, millised nad pärast aasta aega käimist on. Noh, talv jäi muidugi vahele, ühtlasi ei kandnud ma neid iga päev, aga ikka küllalt tihti.

   Delete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.