SHOES: ZARA / SHORTS: H&M / DENIM JACKET: LINK / HANDBAG, NECKLACE: SEPPÄLÄ
SUNGLASSES: URBAN OUTFITTERS / WATCH: MICHAEL KORSMäletan siiani päeva, kui ema mulle selle teksajaki ostis. Käisin siis õhtuses vahetuses koolis ja me läksime enne kooli Kristiine keskuse Seppälässe. Koos jakiga sain ka uued lumivalged jalanõud ja teel kooli, panin autos kohe kõik uued asjad selga. Mõne aasta pärast jäi see jakk unarusse ja pikalt oli teksajakk mulle võõras, ma ei pidanud seda isegi eriti stiilseks esemeks. Olen seda endaga kirbukatele kaasa vedanud, kuid viimased 10 aastat on see mul alles olnud ja alles nüüd hakkasin jakki taas teise pilguga vaatama ja nüüd on mul kahtlane tunne, et see kevadsuvi möödub sagedasti mu tõenäoliselt kõige vanema riideeseme seltsis. :D
Mis puutub veel neisse piltidesse, siis ma ei mäleta, millal mul viimati blogi jaoks pilte tehes NII hea tuju oli. Väljas oli 13 kraadi, päikese käes vähemalt 16. Isegi tuul oli vahelduseks soe, kõikjal olid sinililled ja mis kõige parem - oli vaba reede! Pikad nädalavahetused on lõputult mõnusad. Ma palvetan, et ka laupäev-pühapäev sellised oleksid, kibelen hirmsasti rattaga sõitma. ;)

This denim jacket is probably the oldest item of clothing I own - at least twelve years I'd say. I haven't worn it for a VERY long time, but now I rediscovered it and proved to myself that it's absolutely OK to not thwor away the items you haven't worn for a long time, because one day you'll find it in your closet and say: "Thank god I still have it, I love it!" :D
Today we had an absolutely perfect spring weather, I was in such a good mood and I hope the whole Easter weekend is like that. I can't wait to spend some more time outside in the sun. :)

4 comments

  1. Üks mu lemmikumaid outfiti seeriaid!

    ReplyDelete
  2. Eelviimane pilt on tõeliselt võluva ja mõnna vibe'iga :D Täielik tujustõstja pilt!

    ReplyDelete
  3. Leidsin ka sellel nädalavahetusel oma kapist teksatagi aastast 2000-2002(?) aga miks minu oma nii hea välja ei näe kui Sinu oma :( ebaaus. Ja liitun Mari-Liisiga!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.