Kui sa tahad õdusas miljöös ja suurepärases asukohas kõhu täis saada, aga ei soovi taldrikutäie eest kuupalka välja käia, siis üks mõnus paik, mida külastada on kindlasti Cafe och Bar Popular Tallinna vanalinnas (Vana-Viru 6). Kunagisest peamiselt õhtuti populaarsest piibubaarist on saanud paik, kus on võimalik valida suure hulga maitsvate Boheemi köögi toitude seast. Kuna sain kunagi Kalamaja Boheemis imehead salatit, siis hüppas mulle näljaste sõbrannadega kohtumispaika valides kohe see paik pähe, lisaks sellele on asukoht vanalinnas meile kõigile mugavam kui trammiga Kalamajja sõitmine.
Kellel tekkis isu minna, siis esimese asjana soovitan kindlasti proovida ära nende wrapid, mis on ikka korralikult mehemõõtu, ühtlasi on neil imehead salatid. Tean, et minu jalakesed leiavad peagi sinna tee tagasi, eriti kuna ma töötan vähem kui saja meetri kaugusel. :D

Cafe och Bar Popular is a very nice and cosy place in Tallinn Old Town (Vana-Viru 6). They have a great menu and very reasonable prices (two big wraps for 6 euros, a big portion of soup for 3 etc). We had a very cosy dinner and a long chat with girlfriends there today and I can't wait to go back, since there are still a lot of things I'd like to try out.
 p.s. They even have a breakfast menu. ;)

1 comment

  1. mu lemmik on seal salat lõhega omg KUI hea :D + nad oskavad lattet ja chaid teha õigesti

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.