Kui mõni teist on mõelnud juba pikemat aega oma blogi alustamisele või on juba pihta hakanud, aga ei tea, kuidas edasi liikuda, siis soovitan soojalt haarata värske maikuu Cosmopolitani järele. Mina, Helene Vetik blogist UUS TUUS ja Anni Jürgenson blogist Style Hurricane arutleme seal, kuidas blogile hoog sisse anda, seda elus hoida ning aina paremaks muuta! :)
Peab tõdema, et väga lahe on avada Cosmopolitan ja näha seal enda nime, eriti veel tähtsas vormis, a'la "Anna Elisabeth soovitab:". Aitäh Cosmopolitanile, et nad mind märkasid! :)

I'm excited to be featured in the newest issue of Cosmopolitan magazine. Me and two other Estonian bloggers are discussing there, how one should manage their blog to keep it fun and interesting and to also get far with their blogs. My first longer magazine interview, yikes, I'm proud! :D

7 comments

 1. Tubli, Anna! Seda kirjatükki loeks heameelega :)

  ReplyDelete
 2. Tavaliselt ma Cosmot küll ei loe, kuid selle artikli pärast tuleb seekord siiski ajakiri osta :)

  ReplyDelete
 3. Kuna lähen suveks hawaiile elama siis olen viimasel ajal pikalt mõelnud kas alustada blogiga või mitte. Tundub et nüüd tuleb Cosmo osta ja inspiratsiooni juurde saada:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blogi Hawaii elust oleks ju väga cool!

   Delete
 4. Ma ei ole teab mis suur ilublogide lugeja, kuid loen siiski paari välismaa oma. Eesti omade suur miinus on see, et VÄGA paljud on sellised ebakvaliteetsete piltidega ja täiesti tühja sisuga. Ehk siis stiilis panin täna teksad jalga, värvisin huuled punaseks ja voila! OOTD-postitus ongi sündinud. Minu meelest on ilublogide mõte inspireerida, näidata, kuidas asju miksida ja mätšida ning head pildid on "must". Näiteks norra blogijatest meeldib mulle Ulrikke Lund'i blogi. Mul on hea meel, et Eestist nüüd selle blogi näol ka ühe normaalse moe/ilublogi avastasin.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.