Ütlen ausalt, et viimane kord kui ma missivalimisi jälgisin või neist lugu pidasin oli siis, kui ma olin seitsmeaastane ja Kristiina Heinmets missikrooniga pärjati. Siis oli veel säilinud see Miss Estonia võlu. Nüüd aga valitakse miss kusagil vanalinnas kangi all ja üritus pole isegi avalik. Järsku ilmub välja uus Miss Estonia, aga kes ta valis, kus ja millal? :D Igatahes, minu usk meie missivõistlustesse taastus, kui hakkasin paari viimase aasta jooksul rohkem jälgima Miss Raplamaa üritust. Imeilusad eesti tüdrukud, keda näeme meedias juba pikalt enne suursündmust. Nad külastavad koos põnevaid paiku, neile õpetatakse tantsimist ja nad osalevad isegi militaarseiklustel, patseerivad moeshow'del... Neile on võimalik algusest peale kaasa elada ja leida oma lemmik! Minu poolest võiksime me hoopis ühe Raplamaa kaunitari meid suurtel rahvusvahelistel missivalimistel maailmasse esindama saata! :) Mul oma kindlat lemmikut pole, aga kui pealiskaudselt ja piltide järgi hinnata, tuleb ausalt tunnistada, et nad kõik on IMEILUSAD ja on näha, et neis on peidus midagi säravat ja silmapaistvat!
Mul on maast laeni respect tegusate ja hakkajate inimeste suhtes ja Heili, mu armas endine kolleeg, kes neid tüdrukuid tagant utsitab ja kogu möllu veerema paneb on üks neist inimestest, kes pikka paid ja kiitust väärib! :)

Juba HOMME, 5. aprillil valitaksegi Raplas Sadolin spordihoones Miss Raplamaa ja seda juba 20. korda, mis seob kauni missivalimise ka uhke juubelipidustusega. Õhtut juhivad Kadri Adamson ja Juss Haasma, akustilise kontserdiga esineb Koit Toome. Lisaks näeb laval disainerite Marilin Sikkal ja Tiina Talumees kevadist loomingut ning Mummu Bear'i mütse! :)

NB! Loe osalejate kohta lähemalt www.missraplamaa.ee ja jäta kommentaar, kellele Sina pöialt hoiad. Valime siin omakeskis ka lemmikud! ;)

4 comments

 1. Loo algusega olen 100% nõus, sest vanasti (minu lapsepõlves :P) oli missivalimine ikka väga suur sündmus. Tekib ka küsimus, et kuidas need kandidaadid leiti jne. :)

  ReplyDelete
 2. Miss Raplamaa on tõesti väga äge asi!! Tublid inimesed, kes seda veavad!

  ReplyDelete
 3. Minu lemmik on Grete!

  ReplyDelete
 4. See on 1 paljudest toredatest üritustest mis meil maakonnas toimuvad. Hea on veel tõdeda, et kohalikud elanikud elavad rõõmsalt kaasa ja võtavad osa neist :).

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.