Kui ma seda teksamantlit esimest korda poes riidepuul nägin, ei arvanud ma sellest suurt midagi - kinnise lukuga oli see justkui pisut mammilik ja ma ei suutnud mõelda ühelegi esemele, millega koos seda kanda. Aga üht olen ma õppinud - kõik, mis puu peal veider või kummaline, võib seljas olla äge (ja vastupidi). Proovisin seda selga ja kohe kujunes mul peas ka kombo, kuidas seda kanda... and I'm in love! Tegelikult oleksin tahtnud alla panna valge triiksärgi, aga praegu tuleb leppida valge "peika" t-särgiga. Kiirelt sai sellest mu lemmikese kevadises garderoobis ja proovin üsna pea näidata ka teist, pisut mugavamat ja casualimat komplekti.

When I first saw this denim coat on a hanger in store, I didn't think much of it. What on earth should I wear it with? But I still grabbed it with me on the way to the fitting room and then I quickly came up with an outfit as well. Sure, I would preffer a nice white button-up shirt instead, but since I don't have one, this boyfriend t-shirt had to do! I also have a more casual way for wearing this, I'll show it soon! 


DENIM COAT: LINDEX / PANTS: LINDEX / HANDBAG: MICHAEL KORS / NECKLACE: SEPPÄLÄ / SHOES: PRIMARK

6 comments

  1. Nii kift ja teistmoodi :) Ja see huulevärv sobib nii hästi!

    ReplyDelete
  2. Super! Järgmine nädal lähen seda halli Lindexi jakki piiluma, millest mokaotsast rääkisin. Näe, seda mõtlesin: http://www.lindex.com/ee/women/tops/jackets/7092172/Jacket/?styleId=54179859 I'M IN LOVE!

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.