Social

Naistepäeva kingiloos ft. New Vintage by Kriss!

Friday, March 7, 2014


Kriss on superarmas ja andekas naine, kes valmistab ehteid omaenda loodud brändi New Vintage by Kriss all, mida mina olen juba pikalt piilunud. Kohtusin temaga hiljuti ka ühel pressiüritusel ja meil tekkis idee midagi tema kuldsete kätega valminust ka ühele minu lugejale kinkida. Just õigel ajal tulid välja tema uued Coco Goes Rebel ehted, mis iseloomustavad ideaalselt ka mu enda stiili - naiselik pärl miksituna karmi ogaga moodustab laheda ja stiilse kontrasti! Üks õnnelik teist võidabki endale naistepäeva puhul kingituseks selle imeilusa delikaatse ja samas pungiliku ehte (hind 49,00). Ehe ripub pika keti otsas ja sobib seega suurepäraselt täiustama lihtsaid igapäevaseid t-särke ja pluuse. Mina kannaksin seda näiteks lohvaka valge maikaga koos... :)

Mida teha, et seda võita?
  • Ole mu blogi ametlik follower (kui sa seda juba teinud pole, klikka paremal ribal "Join this site")
  • Toeta Krissi ja tema kauneid ehteid ja vajuta Like New Vintage by Kriss Facebooki leheküljel siin.
  • Jäta selle postituse alla oma täisnimi ja meiliaadress. Võid ka midagi toredat juurde kirjutada. :)
    NB! Kommentaarid lähevad eelmodereerimisse, kui sa enda kommentaari kohe ei näe, pole paanikaks põhjust! ;D
  • Loos läheb lukku 14. märtsil ja võitja avaldan oma Facebooki lehel siin.

    p.s. Kellel Krissi ehete vastu suure, huvi tekkis, siis tal on ka kodulehekülg ja e-pood aadressil:
    www.newvintagebykriss.com


    Head loosiõnne ja mõnisat nädalavahetust! 

154 comments

  1. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    Väga ilusad ehted on! :)

    ReplyDelete
  2. Monika Muru, murumonika@gmail.com :)

    ReplyDelete
  3. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    Sinu blogi muutub iga postitusega aina paremaks ja seda on rõõm näha, jätka samas vaimus! :)

    ReplyDelete
  4. Super cool oleks kevadele vastu minna selle imekauni ehtega! :)
    Eike Mürk
    eikemyrk@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Terje Telk
    terje.telk@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Oeh, Krissi ehted on lihtsalt imelised!
    Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Ann-Kristin Pajus
    annkristinpajus@gmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Täpselt see, mida otsinud olen. :)

    Mariann Rei
    rei.mariann@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Liis Reismann - liisreismann@gmail.com

    Hei Anna Elisabeth! Tahtsin lihtsalt lühisalt mainida, et kuigi ma pole suur komplimentide tegija üleüldse, siis Sinu blogi vastu suur sümpaatia! Keep it going!

    ReplyDelete
  16. Kerda Keller
    kerdake@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kerli Korp
    kerli_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  19. Helena Lõhmus
    helenalohmus@hotmail.com

    ReplyDelete
  20. Cätlyn Tamm
    cc2tyy@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Helis Joosua
    helisjoosua@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Diana Vannus
    dianavannus@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Riste Tamm
    riste.tamm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  26. Diana Algus
    diana.algus96@gmail.com

    Perfektne kaelakee :)

    ReplyDelete
  27. Merilii Vendla
    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  28. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  29. Marju Jevgrafova
    marju.jevgrafova@hotmail.com

    Pole küll igapäevaselt suur ehete kanda, kuid selline kaunis ehe saaks kindlasti mu lemmikuks. Lihtne kuid efektne :)

    ReplyDelete
  30. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Kertu Karus
    kertu@karus.org

    ReplyDelete
  32. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Elis Koor
    elis.koor@gmail.com

    Väga lahe, et maailmas on veel inimesi, kellele meeldib sini-hall-valgeid outfite värviliste detailidega lahjendada. Aitäh sulle ideede eest.
    Päikest ja keep up with the great job :) !

    ReplyDelete
  34. Maria Plink
    mariaplink886@hotmail.com

    Tahaksin ära mainida, et ma pole kunagi eriline suurem asi blogilugeja tüüp olnud aga Sinu blogi postitustega püüan kursis olla. Oled alati isikupärane ja siiras! Aitäh Sulle ja jätka samas vaimus! :)

    ReplyDelete
  35. Väga kihvtilt on kokku pandud õrn naiselik pärl natuke jõulisema detailiga and what do you know, they work perfectly together! (:

    Merlin Kase
    kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  36. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  39. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com
    Väga efektne kombinatsioon selles kaelaehtes - mulle väga meeldib!

    ReplyDelete
  40. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  41. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  42. Agnes Kuus
    agneskuus[at]hotmail.com

    Väga ilus kaelakee!

    ReplyDelete
  43. Laura Johanna Saar
    laurajohannas@gmail.com

    ReplyDelete
  44. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  45. Triin Pakkonen
    triin.pakkonen@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Mari Umbjärv
    umbjarv@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Vau, kui vägev ehe. Ma arvan, et kõik oleksid eriti happy'd võites :D.
    Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Kaunist naistepäeva kallid naiskad :)

    Elis Lukas

    elislukas@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. kõike kaunist naistepäevaks!
    Ülle Mägi chillik@hot.ee

    ReplyDelete
  52. Kõike kaunist!
    Ülle Mägi, chillik@hot.ee

    ReplyDelete
  53. Kaja Abel
    abelkaja@gmail.com
    Kirjutan juurde midagi toredat :)

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Anna Kaasla
    anna.kaasla@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Laura Väliste
    lauravaliste@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Laura Väliste
    lauravaliste@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Carolyn Vool
    Carolynvoolxd@gmail.com

    Sooviks ise väga sellise kaelakee omanikuks saada! :)

    ReplyDelete
  61. Carolyn Vool
    Carolynvoolxd@gmail.com


    Sooviks ise selle kaelakee omanikuks saada :)

    ReplyDelete
  62. karoliine@msn.com
    Karoliine Aus

    ReplyDelete
  63. Paula Helena Kuklane
    paula.kuklane@hotmail.com

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. Moonika Kuusk
    kuuskmoonika@gmail.com

    jumaldan NVByK ehteid...oeh:)

    ReplyDelete
  67. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Liis Jürise
    liis,jyrise@mail.ee

    ReplyDelete
  71. Laura Taal
    taallaura@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Kätlin Tiigi
    katlin.tiigi@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kätlin Secreto
    chatlyn26@gmail.com

    ReplyDelete
  75. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  76. Kaisa Kattai
    kaisa@kattai.ee

    :)

    ReplyDelete
  77. Merilyn Oldja
    merilynoldja@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    Tänase päeva puhul oleks õige soovida eriti mõnusat naistepäeva! :)

    ReplyDelete
  79. Helen Vares
    helen125@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    ReplyDelete
  81. Kätlin Mesila
    katlinmesila@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Grete Altküla
    grete-a@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Janeli Harjus
    janeli.harjus@gmail.com
    mõnsat nädalavahetust ja tee kiisule ka naistepäeva puhul paar lisapaid! :D

    ReplyDelete
  85. Kaari Reimand
    kaari.reimand@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Teele Kesküla
    teele.keskula@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Kati Orgmets
    katzzy@hotmail.com


    Kui imehästi sobiks selline iludus mu kaela ja outfiti kaunistama :)

    Muide, see on mu esimene blogiloos ;).

    ReplyDelete
  93. Liisa Tähiste
    liisatahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  95. Astra Puusepp
    astra.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Emili Kilg
    emilikilg@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Maaris Varrik
    maarisvarrik@hotmail.com

    ReplyDelete
  98. Mariliis Põder
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Getter Martins
    getter.martins@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Kärt Pärtel
    kart.partel@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Greete Kangur
    greete02@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Ingel Liis Hedren Haljas
    ingellhh@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Margit Reinsalu
    margit.reinsau@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Kairi Vaher
    kairi.vaher@mail.ee

    ReplyDelete
  105. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  106. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  107. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  108. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  109. Julia Tihhonjonok
    juliatihhonjonok@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Rebeka Gabor
    rebeka.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Kristina Nisuma
    kristina.nisuma@gmail.com


    Viimasel ajal on mul just nõrkus pärlite vastu, see kaelakee oleks kevad/suveks nii ideaalne :)

    ReplyDelete
  112. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  114. Anna-Liisa T
    annliitii@hot.ee

    ReplyDelete
  115. Sandra Undla
    sandraundla@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Joanna Lättemägi
    joannalattemagi96@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Kristel Birgit Jänese
    kristel.janese@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  120. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Ethel Maarits
    ethel.maarits@gmail.com

    Väga ägedad ehted on tal :)

    ReplyDelete
  122. Kristlin Kunnus
    kristlin.kunnus@gmail.com

    Tsau!

    ReplyDelete
  123. Ohh Kriss-Kriss-Kriss! Imeline inimene ja täpselt sama imeline looming :) Käbi ei kuku kännust kaugele, eks ;)
    Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com
    ¤päikest¤

    ReplyDelete
  124. Kaia Mölder
    molderkaia@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Triinu Hiielaid
    Triinu.Hiielaid@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Armas Anna Elisabeth!

    Tahtsin veel lisaks kõigele muule ilusale, mis Sulle viimasel ajal öelnud olen, et aitäh Sulle nende võrratute kustumatute ilusate blogielamuste eest, mida ma siit ammutamas käinud olen juba ligi 10 aastat! :D
    Ja aitäh Sulle inspiratsiooni eest. Ma pole kindel, kas minagi üldse praegu blogiks, kirjutaks, kas minust oleks tol ajal noorajakirjanik saanud, kas ma oleks kirjutamise enda jaoks uuesti avastanud, kui poleks olnud Sinu blogi ja sinu pruuni salli. :D

    Soovin Sulle edaspidiseks veel kõrgemat lendu ja ma usun, et Sa suudad täita iga oma väiksema-suurema unistuse. ;)

    Sinu ustav lugeja ja muidu kaasaelaja
    Triin
    kandtriin@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Maris Saar
    marissaar@hotmail.com

    ReplyDelete
  128. Väga ilusad ehted ja naiselikud ehted! :)
    Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee
    Kevadist päikest! :)

    ReplyDelete
  129. Karmen Raamat
    karmenraamat@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Irena Vähi
    irena.ee@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Elo Kumel
    elokumel@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Piia Õunpuu
    pounpuu@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    Minimalistlikult kaunis ehe (, mida ma suurima heameelega kannaksin!)

    Palju edu elus ja blogipidamises :)

    ReplyDelete
  134. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Karoleen Raja
    karoleenraja@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  137. Vairi Virnas
    vairivirnas@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Andra Kalmdaa
    Andra.kaldmaa11@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Kerttu Urm
    kerttu.urm@gmail.com

    ReplyDelete
  140. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  141. Silja Paju
    siljapaj@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    Armastan õrna ja samas tugevat naiselikku ehet:)

    ReplyDelete
  144. Eneken Viks enekenviks@hotmail.com

    ReplyDelete
  145. Minimalistlikult õrn kuid samas terav, naiselik!

    Supper blogi on Sul! :)

    Triin Palm
    palmtriin@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Henn Nõgel
    hennnoggel@gmail.com

    Tahan kaaa osaleda, sest naispere jumaldab ehteid, eriti selliseid, mis pole päris ninnu-nännu ega ka väga robustsed või massiivsed või kuidas seda öeldakse. Ja Kriss teeb täpselt õigeid ehteid ning mina saaks kiita, et sellise kingi teen:)

    ReplyDelete
  147. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  148. Silja Aadusoo
    sylya055@hot.ee
    Väga kaunid ja naiselikud ehted :)

    ReplyDelete
  149. Väga stiilne ja naiselik, õrn ja samas konkreetne,mis teeb ehte võluvaks!!

    Ülle Jakobson
    cleopatra646@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Katariina Kivi
    inimjaht@gmail.com

    Väga stiilsed ehted

    ReplyDelete
  151. Karin Kanamäe
    karin.kanamae@gmail.com

    Ma ei tea, kas ma olen juba lootusetult hiljaks jäänud või on veel võimalus saada see ideaalselt sobiv kaelakee oma ehtekollektsiooni :D

    ReplyDelete
  152. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.