Veetsin terve teisipäeva ja kolmapäeva Stockholmis, suurima osa ajast sealses Lindexi showroomis, mis oli nii lahe ja inspireeriv! Tutvusin inimestega, kes tõepoolest teavad, mida nad teevad - õppisin nendelt nii palju ning ei jõua ära oodata, et saaksin iga tööpäeva selles miljöös veeta. Noh, Eesti omas küll, aga võtan kindlasti pea igal sammul nendest eeskuju! Mul oli ka pisut vaba aega, et Stockholmi avastada - see on jätkuvalt üks mu lemmikumaid linnu, nii et käisin kärmelt ära mõnes poes, kuhu kindlasti jõuda tahtsin ja veetsin ülejäänud aja jalutades, teist õhku hingates, avastades ja tulevikuplaane pidades.

I had a really lovely 2-day trip to Stockholm this week. I spent most of my time at Lindex showroom, which was very-very inspiring and I met some people who I can't wait to see again - in such a short time they taught me so many things and I had such a warm welcome! I also had some time to just explore Stockholm and I was very-very happy abou that. It's one of my favourite cities and it has a lot to offer! I can't wait to go back, I missed it as soon as I sat on Arlanda Express to come back home... 
 NEW SUNGLASSES FROM URBAN OUTFITTERS / SPRING FEELING IN LINDEX SHOWROOM
 INSPIRATIONAL READING / CASUAL SHOES ON A NOT SO CASUAL CARPET
 BEAUTIFUL ARCHITECTURE IN STOCKHOLM / A QUICK SNAP OF MY OUTFIT

 SPRING PERFECTION / A VERY "ME" OUTFIT IN LINDEX FLAG STORE

 A BEAUTIFUL FEATURE OF LINDEX 'EXTENDED' IN SWEDISH ELLE MAGAZINE / LUNCH BREAK AT VOLTAIRE
 WHO DID ALL THIS SHOPPING? :O  / BATHROOM SELFIE...

ONE OF THE TASTIEST LUNCHES IN A LONG TIME / THE WHOLE CITY TURNED RED AT SUNSET

Loodan, et teile meeldisid need väikesed hetked mu reisist! Kes veel Stockholmis käinud pole, see lihtsalt PEAB seda esimesel võimalusel tegema - soovitan aga minna lennukiga ja olla vähemalt paar päeva. Sel linnal on palju enamat pakkuda kui kaks peamist šopingutänavat, millega kruiisitajad enamasti piirduvad. Ma tahan esimesel võimalusel sinna elukaaslasega väikese nädalavahetuse tripi teha!

Thank you for the warm welcome, Lindex and Stockholm! I'll be back as soon as I can! :)

18 comments

 1. Ilusad pildid! Ja Stockholm, see tähendab kogu Rootsi on lahe ja õhk on hoopis teine kui kodumaal. Lennukiga on sinna tõesti kõige mugavam minna. ;)

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Bathroom selfie on ilus! Nii ilus!

  ReplyDelete
 3. Väga, väga mõnusad pildid!
  Kui küsida tohib, siis mis poest need vabaajajalatsid ostetud on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mustad nahkkingad on Zarast, tennised on Converse'id ja neid müüakse enamikes sporditarbeid müüvates kauplustes (ma ei teadnud, kumbi vabaajakaid sa silmas pead... :D).

   Delete
 4. Mul on lihtsalt nii-nii hea meel su üle :) (p.s. Stockholm rocks!)

  ReplyDelete
 5. Minule ka väga Stockholm meeldib ja iga kord sellest kuuldes läheb süda soojaks :) muideks, nii lahedad prillid ja sobivad sulle suurepäraselt!

  ReplyDelete
 6. Ma pole Stockholmis juba tükk aega käinud ja ei teadnudk, et seal Sephora ja Urban Outfitters on :O Nüüd tahan küll selle väikese reisi ette võtta :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, need on samal tänaval, Biblioteksgatenil. :) Seal tänaval on veel palju lahedaid poode, soovitan kindlasti & Other Stories poes ka käia ja kui kallimat šopingut soovid, siis seal on ka Michael Korsi, Hugo Bossi, Ralph Laureni jms esinduspoed. :)

   Delete
  2. Tekitasid minus elevust nüüd :D

   Delete
 7. Kui küsida tohib, siis mis kaamerat Sina kasutad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need pildid on kõik telefoniga tehtud, iPhone 5-ga.

   Delete
  2. aga teistes postitustes olevad pildid? :)

   Delete
  3. Mul on Nikon D3100 peehelkaamera ja 35mm objektiiv. :)

   Delete
  4. aitähh Sulle :)

   Delete
 8. Vot sinna linna polegi veel j6udnud... Ja ilmselt olen ma yks vahestest eestlastest, kes isegi Soome pole joudnud veel (kuigi naiteks isegi LA ja Tel Aviv on juba ara avastatud :-P).
  Armsad pildid - peab labi astuma mingi aeg!

  Anneli x
  www.owlinvogue.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.