Lindex teeb igal kevadsuvel kampaania koos mõne kauni Hollywoodi staariga, eelmisel aastal võlus meid Penelope Cruz ja sel aastal naeratab meile vastu Kate Hudson. Niipea kui ma kuulsin, et Lindex teeb koostööd just selle näitlejannaga, läksin ma elevile, sest Kate on oma lihtsuse ja siirusega võlunud mind juba aastaid, täpsemalt alates filmist "Kuidas 10 päevaga kutist lahti saada". :D 
Kate, kelle jaoks on näitlemise kõrval muide ka mood kogu elu väga olulisel kohal olnud, jagab oma elu kahe suure linna, Los Angelese ja Londoni vahel, kannab imeliselt välja mis iganes riided, aga on truuks jäänud euroopalikult šikile ja mõnusale boheemile. Ka tema koostöö Lindexiga on planeeritud kolme kollektsiooni jaoks. Esimene on boheemliku trendi värske tõlgendus rikkalike, vürtsikate värvide ning silmahakkavate, hoogsate kudumite ja tikanditega. Teise kollektsiooni stiil on linnalikum, kuhu kuuluvad mugavad püksid ja trikotaažist esemed; märksõnaks on kihilisus. Kolmas kollektsioon aga on lõbus ja flirtiv, tugevate mõjutustega Jaapanist. Iseloomulikeks detailideks on avarad, lillemustriga kimono-jakid, õhulised pluusid, sirged, ülalpool pahkluud lõppevate säärtega püksid ning seelikute ja kleitide ebasümmeetriline alläär.

Milline ülalolevatest outfitidest teile kõige rohkem meeldib? Minu isiklikud lemmikud on esimene, teine ja viimane. ;)

Lindexi kevad-suvi 2014 kollektsioon tuleb kõigis kauplustes ja Lindexi e-poes www.lindex.com müügile 19. märtsil! 

4 comments

 1. Kõige rohkem meeldib mulle Kate Hudson ise :D Oi, mäletan kuidas ta võitis mu südame filmis "Almost Famous". Peakski selle uuesti üle vaatama :)
  Aga teemasse, siis siit kannaks ise esimest ja kolmandat.

  ReplyDelete
 2. Ainuke outfit siit, mida ma enda seljas ette ei kujutaks on viimane. Olen lihtsalt enam kui kindel, et ma ei kanna sellist tüüpi seelikut välja. Aga kõiki ülejäänud riidehilpe siit tahaks nüüd ja kohe enda kappi rippuma! Ja muidugi Kate ise on lihtsalt suurepärane (:

  ReplyDelete
 3. Esimene on rõõmus säravate värvidega kevadine, aga kolmas valge paari musta lisandiga meeldib kõige rohkem.
  Kaunid outfitid kõik, panevad kevadet-suve ootama :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.