Värsked lilled, pannkoogikuhi, H&M-i külastuse järgne riidekuhi, naistepäevakingitus Laumalt (kuidas nad mu suurust teadsid on miski, mille üle ma ei taha pikemalt juurelda :D), latte ja hea raamat. Sellised asjad saadavad mind tänasel vaikus-enne-tormi pühapäeval. Varsti vahetan pidžaamapüksid teksade vastu ja me lähme väikesele šopingule, peamiselt kodu tarbeks, aga ma vajan hädasti ka uusi saapaid, sest mu praegused ainsad kontsaga Vagabondid on saatnud mind selle blogi sünnist saati ja vajavad hä-das-ti väljavahetamist! Homme ärkan ma kell pool kuus, et õigeks ajaks Riia bussile jõuda, siis ootab mind ees tutvumine uute kolleegidega ja terve päev põnevaid koolitusi... Õigupoolest on koolituste ja varajaste ärkamistega täidetud terve järgmine nädal!
Kuidas teie nädalavahetus möödus/möödub ja mida huvitavat uuel nädalal ette võtate? :)

Fresh flowers, pancakes, a pile of new clothes from H&M, a Women's Day surprise gift from Lauma, some latte and a good read  - this is my "calm before storm" Sunday. Soon I'll ditch the pajamas and go shopping, we still need a lot of things for our home and I'm in desperate need of new boots! Today I will probably go to bed VERY early, like 8 or 9 pm, since I need to be up and shining s 5AM tomorrow! I'm going to Riga for training, so it will be an exciting day. Actually the whole week will be very-very interesting for me, my stomach is full of butterflies!

18 comments

 1. Mulle väga meeldib sinu piltide kvaliteet ja on näha , et sa oled ikka vaeva näinud , mitte suvakalt kuskil pildi ära teinud :) ja need pannkoogid on niii isuäratavad ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh, väga tore on midagi sellist kuulda. Annan endast ju parima. :))

   Delete
 2. oh ilusad-ilusad pildid! :)


  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Mis sinu uus töökoht on? Kas oled selllest juba kirjutanud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nüüd olen! Olen Lindexi ja Seppälä pressijuht ja showroomi mänedžer Eestis. :P

   Delete
 4. Mulle ka väga meeldivad su pildid ja palju edu uueks nädalaks!

  Tahtsin ka küsida, kas esimesel fotol olev pilt on ise kirjutatud/joonistatud või poest ostetud? Ja äkki soovitaksid ka enda lemmikuid kodusisustamise poode/e-poode?

  Aitäh:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! :) Pilt on ostetud Debenhamsist Rocca Al Mares, aga see oli siis viimane. :(
   Mu lemmikud on Home4You, Home&You, Debenhams, Kaubamaja kodumaailm, Zara Home, IKEA, H&M Home. :)

   Delete
 5. Väga ilusad pildid ja jaksu sulle uuel nädalal! :)

  ReplyDelete
 6. Gorgeous pictures, so spring like ;)
  xxx Claire
  http://wwwclairabelle.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 7. heeey, kuskohast sa selle raamatu said?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heihei, mõned nädalad tagasi Viru keskuse Rahva Raamatust. :)

   Delete
 8. Palun õpeta mind ka nii ilusaid pilte tegema? (: Ja see pesu suuruse küsimus on tõesti huvitav, haha!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuidas ma õpetan... :( Objektiiv peab hea olema, muu tuleb niisama värvidega mängides. :) Mul pole mingit kindlat süsteemi välja kujunenud... Võib-olla oleks selleks tegelikult aeg. :D

   Delete
 9. Olen nõus, enjoy the little things!

  ReplyDelete
 10. Tere! Selline idee või palve, et kas ei oleks võimalik teha mingisugune Lumene näohoolduse haul näiteks? Kuna elan UK's, siis enamasti kasutan sellist sarja nagu REN, mis mulle väga meenutab Lumene tooteid. Nüüd kui kunagi võimalus on tulla Eestisse tahaksin väga soetada endale Lumene tooteid. Lumene review'sid on nii vähe igalpool ja oleks natukenegi nendest huvitatud. Suur aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oihh, ma kardan, et mitte. Ma ei osta kunagi tooteid vaid blogi tarbeks, sest blogimine on mulle rohkem hobi. Seega kui ma just ise mingeid Lumene tooteid parajasti ei kasuta, ei oska ma neid kahjuks ka soovitada. Hetkel kasutan teisi brände...

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.