Täispikk outfitipostitus tuleb varsti, praegu piirdun ühe täna tehtud pildiga, et siis muude toimetuste juurde tagasi asuda. See nädal on olnud... hull. Kõige paremas mõttes! Märksõnaks muidugi mu EQUA by Anna Elisabeth pudelid, mille tellimustega olen esmaspäevast saati aktiivselt tegelenud. Mulle nii meeldib teile kirjutada ja ka armsaid vastuseid saada, mul on iga päev vähemalt paar korda silmad märjaks läinud kui telefon teeb piiks! ja meilil on armas kiri mõnelt tellijalt, kellele olen juba arve saatnud, kuid kes saadab mulle vastuseks veel armsa kirja. Ma tahaks teid kõiki kallistada kuni te pooleks lähete! AITÄH!
Aga hmm, mis veel... Mul on terve sahtlitäis tooteid, mis ootavad, et ma neid prooviks ja neist kirjutaksin, nii et kui vaba hetk tekib, hakkan järjest ette võtma neid, mis kajastamist väärivad. Kodu on praegu nagu seapesa ja ma isegi ei liialda - ostsime mööblit ja kõik kohad on pappi ja valget pudi täis (kass on muidugi õnnelik), rääkimata kontorist, mis on hetkel täielikult pahtlitolmu alla mattunud. Tasa ja targu, ehk saan juba paari kuu pärast teile n-ö "valmisprodukti" näidata! 
Järgmisel nädalal ootab mind kaks tööreisi, sõidan esmaspäeval Riiga ja kolmapäeval Stockholmi ning kui mul vabu sekundeid tekib (Stockholmis peaks neid tegelikult tekkima suisa 21 600, sest mul on kahe päeva jooksul kuus tundi vaba aega linna nautimiseks!), tahan palju pildistada ja kõik laheda nähtu-tehtu ka teieni tuua. :)

Hetkel kõik, püsige paid! :)

NB! Kohe varsti algab mu blogis naistepäevaloos, kus üks õnnelik võidab endale ühe mu lemmikuima Eesti ehtebrändi New Vintage by Kriss ehte! Hoidke silm peal ja klikake juba eos parempoolsel menüüribal "Join this site", sest auhind, nagu ikka, läheb loosi just mu blogi followeride vahel!

This week has been so crazy, but I've been enjoying it SO much! My EQUA by Anna Elisabeth bottles are selling so well, I get sweet letters from you guys daily at the moment, my home is ready soon... Ahh! Next week I will go to Riga and Stockholm for work, which is fun and I'll bring my camera as well to snap everything and anything important or pretty! Until then, this quick sneak peek outfit photo for you, a full post is up soon as well! ;)10 comments

 1. Oeh, ma armun sinu siirusesse! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ma ei tea, mida öelda... Sa oled armas! :)

   Delete
 2. Uskumatu, kui hästi sa suudad oma emotsioone sõnadesse panna! Sinu postitusi lugedes tekib alati tunne, nagu istuksid siin samas mu kõrval, kõik on nii vahetu ja oikuimõnus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh-aitäh-aitäh, mul on nii hea meel! :)

   Delete
 3. Õnnelikud inimesed on ikka ilusad ja näha on millist rõõmu Sinus kiirgab (: edu, jõudu ja jaksu Sulle su uutes tegemistes ning nii põnev mis uued seiklused ja katsumused sind ees ootavad!

  ReplyDelete
 4. Nii mõnus lugemine! Ja Stockholm oli ju üks sinu selle aasta soovitud sihtkohtadest:) Tore, et juba nii ruttu unistused täituvad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. I know, right? Ma ei suuda ise ka uskuda, et juba sinna minna saan! :D

   Delete
 5. Oled üks uskumatult tubli tsikk! Jõudu ja edu:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annan endast parima, it's the least I can do. :D Suur-suur aitäh!!

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.