NB! EELMÜÜK ON LÕPPENUD!
Aitäh kõigile tellijatele! :)
Rohkem infot peagi.
Ma olen tükk aega oma suukest kinni hoidnud, aga nüüd saan ma selle kõik välja paisata! Mitmed mu lugejad on kindlasti juba kursis sellise brändiga nagu EQUA, kes valmistab lahedate disainidega klaaspudeleid ja bpa-vabu plastikpudeleid, mida endaga tööle, trenni, reisile, matkale, piknikule... noh, põhimõtteliselt kuhu iganes kaasa võtta! Need pudelid kannatavad külma ja kuuma, nii et pole vahet, kas valad sinna jahedal hommikul tee või palaval suvepäeval jääkülma vee. Mina olen juba üsna pikka aega kasutanud nii EQUA plastik- kui klaaspudelit ja puhtalt välimuse tõttu on mu lemmikuks olnud klaaspudel - üllataval kombel pole see ka liiga raske, et kotis kaasas kanda.


Kui EQUA pakkus mulle välja idee disainida ise nendega koos klaaspudel, ei mõelnud ma hetkekski ja olin kohe all over it! Enda disainitud (noh, välja mõeldud ja kamandatud-käsutatud, disaini pani pudelile EQUA oma andekas disainer) toode koostöös laheda brändiga? See on miski, millest ma poleks oma blogi algusaegadel unistadagi osanud, aga nüüd on see aeg käes ja ma saan teile tutvustada mitte üht, vaid koguni kaht EQUA by Anna Elisabeth klaaspudelit! Raske on praegu kirjutada, sest ma tahaksin hoopis väikese lapse kombel elevusest plaksutada.

Nagu öeldud, siis mõlemal pudelil on minu mõeldud disain ja miks ma otsustasin neile just linnud lendama panna, selle loo jutustan teile juba lähipäevil! :)Tänasest algab ka EQUA by Anna Elisabeth pudelite eelmüük, mis kestab 5. aprillini! Eeltellimises on limiteeritud arv pudeleid - kumbagi disaini vaid 150tk, nii et kes ees, see mees! Ühe pudeli hind on 20 EUR + EV sisene saatmiskulu Smartpostiga 2,95 EUR.

NB! Tahan kindlasti rõhutada, et hakkan pudeleid teile postitama alles siis, kui eelmüük on lõppenud!

Miks on teie toetus selle müügi juures mulle eriti oluline? Aga seepärast, et alles siis kui eelmüügi pudelid saavad müüdud, lähevad mu pudelid müüki ka EQUA kodulehele ja ehk mõningatesse teistessegi paikadesse ja lisaks pudelile endale oleks see mu ultimate dream - näha enda disaini ametlikult kuskil müügil!

Tänan juba ette soojalt ja palavalt kõiki, kes minu EQUA-ga koostöös valminud projekti toetavad! Olen tänulik iga kliki ja kommentaari eest, mida te mulle blogisse jätate ning see, kui mõni teist tahaks endale minu disainitud joogipudelit, teeks see minust pretty much kõige õnnelikuma tüdruku maamunal! :D

NB! Kõik lisaküsimused on oodatud ja jooksvalt täiendan ka siinseid korduma kippuvaid küsimusi. :)

KKK

Mis on pudeli maht?
550 ml 
 
Kas pudel on lekkimiskindel?
Jah, olen seda igatmoodi raputanud ja midagi ei tule välja, lihtsalt kork tuleb endal alati kindlalt peale keerata. ;)
 
Kas sellesse võib kuumi jooke panna?
Jah, mina olen sellesse pannud nii teed kui kohvi. :)


So, basically, I designed two limited edition glass bottles for a really cool brand EQUA (read more about them here). They're on pre-sale in Estonia at the moment, but if they ever get sold elsewhere as well, I'll let you know! I'm really-really excited about this project and I can't believe I've actually done something SO cool! :D

66 comments

 1. Wow, üli lahedalt disainitud! Tubli oled! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. apppiiii, kui ilusad need on! olen equa e-poes juba mõnda aega ringi luuranud, aga väikesed kollid ja kaelkirjakud ei tundunud päris minu teema ja täitsa pildivabad pudelid on ka kuidagi liiga blankid ja konservatiivsed.. niii vinge, mul läks tuju nii heaks kohe! :D supertöö

   Delete
  2. Mul on nii hea meel sellise tagasiside üle, aitäh!!!!!!!! :D

   Delete
 2. See rohelise linnuga on lemmik! :)

  ReplyDelete
 3. Lihtsalt super näevad välja need! Nii lahe! Meeletult hea meel ka Sinu üle. :)

  ReplyDelete
 4. Väga lahe! Nii tubli oled ja pudelid on mõlemad väga kiftid:)

  ReplyDelete
 5. Stiilselt minimalistlik, väga hea töö!

  ReplyDelete
 6. Vauuu, supperilusad! Olen ka Equa kodulehel ringi uudistanud ja pidin see kuu endale seal pudeli lõpuks ära tellima, aga mul on hea meel, et ma sellega ei kiirustanud, sest sinu disainitud pudelid on vaieldamatult minu lemmikud! Nüüd on vaja ainult teha valik, kumb neist kahest, sest mõlemad on väga kihvtid! :)
  Tubli töö! :)

  ReplyDelete
 7. Väga ilus disain mõlemal! :)
  Ise eelistaks mustade lindudega varianti.
  Kahju, et eelarvet selle jaoks hetkel pole, kindlalt telliks :(

  ReplyDelete
 8. Ilusad! Ja rõõm su üle!!!

  ReplyDelete
 9. Mõtlesin ka juba suvel EQUA pudeli peale aga kõik mis meeldisid olidki liiga lapsikud või kirjud ja ilusamad pudelid olid ära müüdud, sest inimesi kasutamas neid nägin aga kodulehelt need puudusid. Sinu disain on lihtne, ilus ja naiselik! :)

  ReplyDelete
 10. Nii ilusad :) Lihtsad , aga pilku püüdvad :)

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 12. Väga kihvt ja super ilus disain mõlemal, parajalt minimalistlikud, kuid ka isikupärased!

  ReplyDelete
 13. Kui suur see pudel on, nii ilus ma pean endale selle roosa saama ja kõik. Ahja naistepäev ju tulemas ja ma kindlasti hea naine olnud :D

  ReplyDelete
 14. Mõlemad niii ilusad, ei suuda validagi :D Just viimasel ajal tunnen puudust nö isiklikust joogipudelist, sest kasutatud plastikpudelit ikka suht niru kaasas kanda... pean nüüd ruttu ühe pudeli ära valima ja tellima! :D

  ReplyDelete
 15. Tere!

  Vapustavalt ilusad ja originaalsed pudelid! :) Eriti meeldib pudel Anna mustade istuvate lindudega. Palju neid mustade lindudega on veel alles? Peaks vist ka ikka tellima. Õnnitlused nii tubli töö eest! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Suur aitäh, mul on nii hea meel, et disain meeldib! Mustade lindudega pudeleid jätkub veel. :)

   Delete
 16. Oh, just reedel trennis mõtlesin, et peaks sellise pudeli muretsema.
  Ma just nägin sind unes, et andsid mulle oma vana laua (thx laua eest:D) ja esimese asjana Facebooki sisse logides tuli see uudis.
  Imetore ja õnnitlen! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole tänu väärt, see laud oligi natuke logu juba, aga küll sa selle korda teed.
   Ja aitäh õnnitluse eest!!! :D

   Delete
 17. Väga ilusad pudelid, nii tubli töö armas Anna Elisabeth! Mõlemad disainid on minimalistlikud, ent siiski naiselikud ning omapärased :) Tundub, et pean endale oma kolmanda Equa pudeli tellima lähipäevil :P

  ReplyDelete
 18. Super ilusad!

  Oman ise plastikpudelit, kuid need on kordades ilusamad. Kardan natuke seda, et see on klaasist. Kas need võivad kergelt puruneda? Ei julgeks esimese hooga koos arvutiga kotti panna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei oska öelda kui raskelt või kergelt need purunevad... Mul endal on üks klaaspudel olnud suvest saati ja see on täiesti terve veel, samas olen seda vaid ühe korra pillanud ja mitte väga kõrgelt. Lihtsalt arvutiga kotis olles ei tohiks see küll naljalt katki minna.

   Delete
 19. Uurisin ka varem Equa pudeleid, kuid ei ostnud, sest disain polnud päris see. Sinu disainitud pudelid on kindlasti minu lemmikud ja väärt ostmist!:)

  ReplyDelete
 20. Equal on küll hulk ilusaid pudeleid, aga nii ilusaid pole siiani olnud :) Täpselt selline disain, mille peale isegi mõtleksin ja näeksin seda pudelit meeleldi ka enda kapil.

  ReplyDelete
 21. Tõeliselt ilusad, mõlemad! Traadil istuvate linnukestega pudel on eriti südamelähedane.

  ReplyDelete
 22. wow, nii lahe disain. Tubli oled! :)

  ReplyDelete
 23. Palju õnne Anna Elisabeth, tubli oled! :)

  ReplyDelete
 24. Tubli tüdruk! Hea meel su üle :) Ja eks need linnud sümboliseerivadki justkui unistuste järgi "lendamist" ... Loodan, et võimalus korral teed väikse giveaway ka nende pudelitega ;)

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 25. Enne oli mul Equa plastikpudel, sain alles jõuludeks nende sinise klaaspudeli. Aga nii kui eile hommikul nägin neid facebookis, siis mõtlemata ruttasin tellima. Kõige rohkem aega läkski selle peale et kumba ma tahan? Mõlemad on lihtsalt niivõrd ilusad, praegu otsustasin roosade lindude kasuks et kevade poole veidi rõõmsam :) Väga väga ilusad pudelid oled disaininud!

  ReplyDelete
 26. Need on Equa kõige ilusamad pudelid ja võiks jääda tulevikus alati nende püsivalikusse. Sama õrnad nagu kogu selle blogi olemus ja tunne, mis tekib, kui siin pikutamas (loe: lugemas) käin.

  ReplyDelete
 27. NII ÄGE! Uskumatult ilusa disainiga pudelid. Sa oled ikka super tubli! :)

  ReplyDelete
 28. Veepudel on mul peaaegu alati kaasas, miks mitte siis nii ilusas pakendis ;) mustad linnud minu poole tellitud!

  ReplyDelete
 29. milline see osa korgi all muidu on? kas nagu tavalisel pudelil, et keerad korgi ära ja..? :D

  ReplyDelete
 30. Kas pudel on täiesti lekkekindel, ka näiteks pikali horisontaalses asendis kotis olles? Sest EQUA plastikpudel pikali olles tegi küll mu koti märjaks...

  ReplyDelete
  Replies
  1. See pidi sul olema praak pudel siis, mul on nii endal kui emal plastikpudel, panen selle julgelt koos arvutiga kotti ja midagi ei juhtu. Mul on ka klaaspudel ning ka selle panen julgelt arvutiga ühte kotti. Mitte ükski pudel pole kordagi lekkinud ja kõik pudelid panen alati kotti pikali sest muud moodi ei mahu :)

   Delete
  2. Need plastpudelid kipuvad natuke läbi laskma, kui korralikult ei sulge seda või täitmisel jäi vett keermete kohale. Et seda ei juhtuks, kuivata alati ära. :) Ja alati saab kontrollida enne kotti panemist, kas tuleb midagi läbi või mitte.

   Delete
  3. Need plastpudelid kipuvad läbi laskma vaid siis, kui korralikult pole kinni pandud või täitmisel said keermed märjaks. Kui kõik ära kuivatada, siis peaks mureta olema. Alati saab ka enne pudelit natuke tagurpidi raputada, et kindel olla :)

   Delete
 31. Need pudelid on tõesti ilusa disainiga!

  ReplyDelete
 32. Tere,

  pudelid on tõesti ilusad ja sooviksin üht kingiks tellida, ent sellega seoses küsimus, et kas pudel jõuaks minuni hiljemalt 17. aprilliks?

  Jõudu,

  Mariliis :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.