Mul on uus lemmikpaik, kus aega veeta - mu õe, tema kallima ja nende koera pesa, mida nad on kaheksa kuud ehitanud ja sisustanud. Eile oli soolaleivapidu pere seltsis, nii et saime korralikult imetleda, mida nad seal teinud on. Tegin õe lahkel loal teie jaoks ka mõned pildid, kuid suures tuhinas jäid jäädvustamata näiteks nende superlahe vannituba ja energiliselt kollane esik. Maybe next time!
I have a new favourite place to hang out! My sister's home that she's been carefully building and decoratig with her boyfriend for the past eight months! I forgot to take pictures of my favourite room, the bathroom. Maybe later!
Minu kingitus - terve cooleri täis meie lemmiklimpsi (punane on tegelikult üpris vastik, aga panime selle kõigi OCD-de kiusuks sinna :D)! 
My gift to them was a whole cooler full of our favourite lemonade. :D
 See tualettlaud kuulus kunagi mulle ja oli valge. Nüüd sai see uue sinise elu õe magamistoas.
This vanity used to belong to me. It also used to be white!
Suupistetega oli palju vaeva nähtud. Kuna olen ise suur võõrustamise fänn (selle geeni pärisime mõlemad emalt), oskan alati hinnata, kui laual on midagi originaalsemat kui kartulisalat ja viinerid. Õde oli isegi salatitele armsad topsid valmistanud ja pildile jäid püüdmata pulgakomm-küpsised!
I love it when people actually take their time to prepare some cool snacks! Me and my sister both got this hostess-gene from our mom! :D
Nende kodu on täidetud hästiõnnestunud DIY-projektidega ja muude armsate väikeste detailidega, isegi kokat saab seal juua sellistest lahedatest purkidest ning kolbakujulise jääga! :)
Nothing's ordinary at their place. When you ask for some Coke, you get it in this cool jar and with some skull-shaped ice!

Ma ei jõua ära oodata, et saaksin jälle tagasi minna, purgist limpsi juua ja nende ägeda ufo-kapsel-kohvimasinaga kakaod ja latte't teha, elutoas Wii-d mängida ja vannitoas imelise valgustusega peeglit kadestada. Olen nende üle nii uhke! Nagu juba eelnevalt toidu puhul mainisin - mul on suur austus inimeste suhtes, kes näevad vaeva ja ei lepi "tavalisega". Inimeste suhtes, kes tahavad ja oskavad teha midagi erilisemat! Well done, Miramii ja Rene! :)

NB! Kõik, mis mul pildile püüdmata jäi, on olemas näiteks Miramii Instagrami kontol @miramii! ;)

16 comments

 1. Tõeliselt lahe pesa! :)

  http://mskiku.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Purgist joomise idee on lihtsalt super! :)

  ReplyDelete
 3. Ausalt öeldes ma poleks osanud üldsegi mitte midagi nii lahedat oodata! Tõsiselt vinge kodu! :)

  http://meritique.blogspot.com/


  ReplyDelete
 4. Tõsiselt mõnusa auraga kodu! Kohe on tunda kui inimesed oma aega ja energiat sellesse on panustanud!

  ReplyDelete
 5. Su õel on väga lahe ja inspireeriv kodu. :)
  Coca purgid on küll huvitavad. Ehk on su õde nõus ka teistega jagama, kuidas selliseid armsaid asjakesi teha?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See konkreetne purk pole õe tehtud, aga ma usun, et guugeldades leiaks kindlasti hulga õpetusi. A'la "DIY drink jar" vms. :)

   Delete
  2. Nii lahe kodu, jälgin su õde ka Instagramis ja tal on tõesti julged ideed. Purkide osas nii palju, et nägin täpselt selliseid müügil Urban Outfittersi poes ja jätsin ostmata. Nüüd kahetsen kohutavalt!! :D

   Delete
 6. Appikene kui kena, koliks ise hea meelega kohe sisse :) Äkki Sa võiksid koos õega hakata tegema DIY postitusi ;)
  http://tsikabuum.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Väga, väga lahe, hubane ja ilus. Eriti meeldivad need väikese printsi tsitaadid. Väike prints on ka minu suur lemmik
  http://lighthousediary.wordpress.com/

  ReplyDelete
 8. Söögilaualt sai tõesti palju põnevad ideid ja eriti nauditav on silmale väike raamaturiiulike. Nii palju värve osavalt kokku sobitada, on omaette oskus. Ja vannituba tahaks samuti hirmsasti näha!

  ReplyDelete
 9. Vauu, see on küll tõsiselt lahe elamine!! Andekad inimesed Su perekonnas. :)

  ReplyDelete
 10. Mulle jäi see cooler kohe silma. Kus sellised küll leida võib?

  ReplyDelete
 11. Tundub, et teil on hea maitse omamine perekonna viga! Nii palju superkihvte detaile, pani kohe ahhetama ja ohhetama.. (: Suvel saab lõpuks enda korterit ka korrastama hakata, siis tuleb nii sinu kui ka sinu õe kodu piltidelt vist inspiratsiooni varastama hakata (;

  ReplyDelete
 12. Tundub, et teil on hea stiilitunnetus geenides :) Tõesti ilus ja omapärane kodu tundub :) Sain esimeselt pildilt hea nipi: panna dipikaste paprika sisse :D

  ReplyDelete
 13. Oskad sa ehk öelda, kust neid ägedaid kolbakujulisi jäävorme saab soetada? :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.