BOOTS: JEFFREY CAMPBELL / NECKLACE: PROMOD / ALL ELSE: LINDEX (everything in store now!)

Eile oli kiire päev, täis tööd ja lõbu ning palju emotsioone, peamiselt häid! :) Hommikul sain kätte oma varajase sünnipäevakingituse, Michael Korsi käekella, mida näitasin juba korra oma Instagramis (@annnaelisabeth). Siis järgnes töö, kiire sõbrapäevalõuna sõbrannaga ning veel kiirem outfitipiltide tegemine (me teeme need reaalselt alati 2-3 minutiga, joostes selleks vaid korraks kontorist välja :D). Pärast tööd astusin läbi Kadri Kruusi pop-up stuudiost, et tema uusimate töödega tutvuda. Veetsin seal pisut mõnusalt aega ning ruttasin tagasi kontorisse. Õhtu lõppes aga sõprade juures üht päris naljakat kaardimängu mängides.
Paar sõna outfitist... Alles paar päeva tagasi kilkasin siin, et suudan ka erksamaid värve kanda ja nüüd olen musta ja halli juures tagasi. I have no regrets - hall kudum ja must nahk sobivad omavahel nii hästi. Kusjuures, need püksid ei ole tegelikult nahast ega isegi mitte nahalaadsest materjalist - tegu on kitsaste mustade n-ö "teksadega", millel nahale omane läige. Kujutan ette, et need sobiksid ka pidulikumaks puhuks suurepäraselt.

Yesterday was a really busy day for me, full on work, play and a lot of emotions, happy ones! In the morning I received an early birthday present, a Michael Kors watch that you already got a sneak peek of in my Instagram (@annnaelisabeth). Then there was work of course and a cute quick Valentine's lunch with my friend. After work I went to an Estonian leather designer Kadri Kruus's pop-up studio to have a look at some of her newest designs. Then some more work at the office and the day ended with friends - we played a really cool card game.
But a few words about the outfit. It's black and grey... In my last outfit post I was being all proud about me wearing a brighter colour and now I'm back to my old ways. But I can't help but LOVE the way a cosy grey knit looks with black leather look. These pants are actually not leather, they're sort of shiny jeans, but they look as if they were leather. Did I fool you? ;)


18 comments

 1. Supperilusad püksid! Istuvad nii hästi ja kogu outfit on nii Sinulik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen nõus, tundsin end selles outfitis 100% iseendana. Aitäh! :))

   Delete
 2. Oehh, sa oled nii ilus inimene ikka!

  ReplyDelete
 3. Vōrratu oled! Kuid kuhu jäi minu lemmik??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, armas Mari-Liis! Selle saad sünnipäevaks, paned postrina seinale. ;)

   Delete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. väga mõnus outfit! lähen kindlasti lindexisse luurele :)

  ReplyDelete
 6. Värviline huul annab just eriti mõnusa efekti musta-halli kombole. Nii ilus :)

  ReplyDelete
 7. Väga kena outfit:) Pilte vaadates tundub nagu Eestisse hakkaks kevad jõudma, aga vist on vara veel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eile hommikul ma justkui tundsin pisut kevadelõhna, aga jah, üldiselt on ikka vara veel. Mu jakk ja sall olid fotograafi käes. :D

   Delete
 8. Sa oled tõeliselt ilus ja siiras inimene. Meeldid mulle väga! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh, mulle meeldivad Sinu ilusad ja siirad kommentaarid! :)

   Delete
 9. Sa suudad isegi mustas outfitis nii särav ja kaunis välja näha! Iga kord kui ma midagi musta selga panen, tundun ma teistele ( ja ka endale) pahur. Sa oled väga armas! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, siis tuleb lihtsalt naeratada! :D Suur aitäh! :)

   Delete
 10. Taaskord peab ütlema, et super mõnusad pildid ning riietus, ei häiri absoluutselt, et hallid-mustad toonid, kuna kannad need ikka väga hästi välja! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.