Mu vennal oli hiljuti sünnipäev ja nüüd tuli ta nädalavahetuseks meile külla. Täna käisime Estonia kontserdisaalis kontserti kuulamas ja pärast seda nõudsid poisid pitsat, nii et õhtu lõppes Solarise Vapianos. Oleksime mõne põnevama koha leidnud, kui rohkem aega ja viitsimist oleks olnud, aga Vapiano puhul meeldib mulle enim selle miljöö ja sisustus ning seal on alati mõnus istuda... Ühel päeval pean ma nende Death by Chocolate koogi ära proovima!
Püüdsin täna ka outfit'i pildistada, sest mul on uus eriti crazy püksipaar, mida teile näidata tahaksin, aga valgusega oli, nagu oli ja pildistamine lükkus edasi... Nädalavahetusel plaanin kelgutada, šopata, lugeda ja end lõdvaks lasta - terve selle nädala olen olnud ebameeldiva pinge all, mida on raske maha raputada.
Mida te sel nädalavahetusel plaanite? Mõnusaid puhkepäevi teile (kes te nädalavahetusel ei tööta/õpi)! :)

My little brother is visiting us this weekend and today we had some pizza at Vapiano. It was his birthday a week ago and we are having a mini celebration, tomorrow we'll probably enjoy the fresh air, since it's gotten a lot warmer now. I also tried taking some outfit pictures today, but it was already too dark outside, so that was a fail. Will have to try again tomorrow, I have a new pair of pants from Lindex that I really want to show you guys!


5 comments

 1. Miu. Pinge, kobi ruttu Anna pealt ära!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annan sulle teada, siis kui ta ära on kobinud. :D

   Delete
 2. Väga mõnus postitus, kihvtid pildid ning loodetavasti algab uus nädal erksalt ja pingevabalt! :)

  ReplyDelete
 3. Kust su kanmpsik päris on?

  ReplyDelete
 4. Lugesin Sinu postitust ükspäev ja täna juhuslikult komistasin selle otsa: http://toidujutud.ee/2013/10/tsillitriibuga-brownied-ehk-death-by-chocolate/ Ehk on Sul jaksu kodus ka kokata ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.