Puidust teekarp Home4You-st ja elukaaslase kingitud sahtliga ehtekarbike - nendes hoian oma kõige olulisemaid igapäevaseid ehteid ja olles nähtaval kohal, tuletavad need mulle meelde, et ma end tihemini ehiksin. :) Kus ja kuidas teie oma igapäevaseid ehteid hoiate?

A box for tea bags from Home4You and a cute little wooden jewellery box, a gift from my boyfriend - that's where I keep my most important everyday jewellery. I really love these two boxes and they remind me to wear my beautiful shiny pieces more often.

14 comments

 1. Nii kaunid pildid. Mul on ka taoline teekoti karbike ;) go tea bags!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eksole, kes ütles, et neis teed peab hoidma? :D

   Delete
 2. Silm lausa puhkab sinu tehtud piltidel, nii lihtsad, kuid samas väga ilusad. :)

  ReplyDelete
 3. Gorgeous pictures, who in their right mind would put tea bags in such a beautiful box, it's definitely mean for beautiful things :)
  xxx Claire
  http://wwwclairabelle.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 4. Kiidan samuti pilte, sest need on nii stiilipuhtad :)

  ReplyDelete
 5. Sa viimasel ajal lausa tulistad neid postitusi! Mu sõnavarataskus ei leidu kahjuks nii palju ilusaid sõnu, et igale poole kommentaare visata aga avaldan oma armastust Sinu, Sinu piltide ja üleüldiselt Su blogi vastu siis siinsamas. Niimoodi. Avalikult. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, Merlin, Sina oled minu suur lemmik ka! Alati leiad päevast selle sekundi, et midagi kommenteerida või laikida, Su toetus on mul kogu aeg olemas olnud! NIIII SUUR aitäh Sulle selle eest! :)

   Delete
 6. Wow, pildid võtavad lausa sõnatuks. Hästi vinge idee! :)

  ReplyDelete
 7. Ma ikka pean ka endale mingid sellised karbid hankima. Praegu on kõik lihtsalt...kohutav.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.