The Body Shop on kõige tuntum oma kehavõide poolest, kuid peaaegu iga kehavõid saadab ka sama lõhnaga kehakoorija. Mina sain hiljuti kingituseks nende mustika kehakoorija. Tavaliselt ilmuvad mõningad mustikatooted neil välja allahindluste ja eripakkumiste ajal, kuid praegu on müügil terve sari, alates huulevõist ja mustikakujulisest svammist ning lõpetades kehavõi, -koorija-, -losjooni ja dušigeeliga. See koorija näeb välja nagu mustikaželee ja lõhnab samamoodi, kuid sel on kahjuks ka pisut "keemiamustika" lõhna. Tekstuurilt meenutab see želeed - sellist, mis on hotelli hommikusöögilauas väikeses pakikeses. :D Kuna olen mõistnud, et The Body Shopi koorijaid ei tsau duši all või liiga märjal nahal raisata, sest need sulavad ja kaovad siis lihtsalt ära, kasutasin enda oma, viimase sammuna, kui vann oli veest tühjaks jooksnud/dušš kinni keeratud ja loputasin siis maha. Kui nahk on pigem niiske kui märg, töötab koorija paremini, sest ta haakub lihtsalt rohkem. All in all, tõhus koorija mõnusa lõhna ja armsa pakendiga. The Body Shopi kehakoorijad on küllaltki krõbeda hinnaga (18,20), mida ma pidasin jaburaks, kui ma veel oma poolkuiva naha trikki ei rakendanud ja koorijat korraga väga palju kulus. Nüüd kulus mul kogu keha jaoks võib-olla umbes kaks supilusikatäit, nii et loodetavasti see ka kestab kauem. Eks sellest kuuleb tulevikus empties-postituses. Aga kas võtta või jätta? Kui raatsid, võta. Kui ei raatsi, siis mitmed brändid teevad sama tõhusaid ja sama mõnusate aroomidega koorijaid kordades soodsamalt. ;)

NB! Olen tähele pannud, et The Body Shopi koorijad ei erine ainult lõhna, vaid ka tekstuuri ja toime poolest. Näiteks Chocomania koorija jättis naha mõnusalt niisutatuks ja kergelt õliseks, nii et seda sai ka enne raseerimist kasutada. Honeymania oli niivõrd kreemjas, et mina sealt väga koorivat efekti kinni ei püüdnudki... Jõulusarja koorijad (jõhvikas, ingver jt) meenutavad rohkem kergelt koorivaid dušigeele. Kes vähegi The Body Shopi kehakoorijaid kasutanud, kirjutage palun enda kogemus kommentaaridesse, et ka teised teaks, mida ühe või teise sarja koorijalt oodata! :)

This blueberry body scrub by The Body Shop looks like jam and smells like it as well, although the scent is a little bit artificial. It scrubs very well as long as you don't use it on too wet skin - let your skin dry a bit and then it does it's job much more efficiently! Unfortunately the scent doesn't linger on the skin for too long, but it's okay - that's why I have my body lotions and perfumes. ;)


3 comments

 1. Mina olen proovinud mango ja parapähkli kehakoorijaid. Mõlemad on üpris tugevad koorijad. Mango oma oli eriti mõnus, meenutaski mango jemi. :) Jättis nahale mõnusa "õlikihi", mis minu muidu kuivale nahale väga meeldis.

  ReplyDelete
 2. minul on maasika koorija for now, tekstuurilt pigem lahja. terasid on sees üsna vähe ning kipub kiirelt kaduma.
  olen kasutanud shokolaadi oma, mida kasutasin samamoodi nagu sinagi, vannitoimetuste lõpus. see oli igatahes tugevam/tuntavam kui maasika oma.
  ja esimesena hakkasin kasutama kakao koorijat ja see on koorija selle kõige paremas tähenduses. hästi palju terasid, mis ei kao nagu vits vette kohe kui hõõruma hakkad. lõhna poolest see teab mis magus ei olnud, aga see polnud teab mis häiriv/rikkuv.

  nüüd kui maasika oma ära tarvitan (endale nahale pai tehes), plaanin igatahes korralikuma/tugevama/paksema konsistentsiga osta.

  ReplyDelete
 3. Ma ei saa üldse aru, miks Bodyshop on nii kallis ja üles haibitud, kui vaadata koostist, siis need on täielikult mürke täis.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.