Sain ühe oma sünnipäevakingi juba varem kätte! Tahtsin endale nimelt juba pikemat aega n-ö "korralikku" kella ja ärast päris pikka aega kestnud kaalumist-vaagimist-valimist otsustasin Michael Korsi chronograph kella kasuks - ma ei saaks olla rohkem rahul! Algul pelgasin ma seda stiili, sest mul on väga peenikesed randmed ja ma ei tahtnud, et kell terve mu randme ära kataks, siis aga leidsin mudeli, mis on pisut väiksema suurusega (aga endiselt küllaltki maskuliinne), sobides seega ideaalselt peenikesele randmele. Keda huvitab, siis selle mudeli nimi on MK5428 ja mina tellisin enda kella kellakaubamaja.ee-st, kus on oluliselt suurem valik kui poes. Nii et kes kellaotsingul, soovitan sinna ka piiluda. Minu kell tuli kohale paari päevaga, kenasti originaalkarbis, sertifikaadi ja garantiikirjaga. Pidin laskma kellal mõned lülid vähemaks võtta, et see mulle parajam oleks - seda tegin Kaubamaja kellassepa juures kahe minuti ja nelja euroga! ;)

I received my mai birthday present a bit early and I couldn't be happier with it! I wanted a Michael Kors chronograph watch, but at first I was worried about the size of them - I have quite tiny wrists and I didn't want a watch that would look too bulky on me. But then I found a little bit smaller model - MK5428. It's the perfect size! Me and this watch will have long years together, I just know it! 


8 comments

 1. Väga ilus kell ja sobib su stiiliga suurepäraselt!
  Eesti hindades pidin aga küll jälle pettuma. Vaatasin sinna kellakaubamaja kodulehele siis ja kell mis siin Prantsusmaal Galeries Lafayette'is maksab 249 eurot, on kellakaubamajas -9%( ma pole sellist huvitavat soodustust ka varem näinud, kui aus olla :D) ja 289 eurot, ehk siis originaalhind 320. Ühesõnaga hinnavahe on ikka päris üüratu :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oeh, eks Eesti on enamike asjade soetamiseks lootusetu paik, aga ma ei tahtnud riskida välismaalt tellimisega, vaid leida kodumaise koha, kuhu oleks vajadusel lihtsam tagastada jms.

   Delete
 2. Ilus ilus kell! :))


  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Käekellade maailm on vaimustav - väga ilus ja sinulik valik. Mulle väga meeldib, kui on väike käsi, kuid suur, pisut mehelik käekell.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :) Mulle need n-ö hiigelkellad naiste käe peal ei istu väga kahjuks. :(

   Delete
 4. That is such a cool watch! Oh my god I so want one!!!
  emilyviennabeauty.blogspot.com
  x

  ReplyDelete
  Replies
  1. I highly suggest putting aside and investing in one, it makes a big difference in how you feel about your outfit etc. At least for me it did, it's a perfect addition to my everyday style! :)

   Delete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.