Kui minult küsitakse, mis on mu lemmikjook, läheb järjekord umbes nii: vesi, apelsinimahl, smuuti! Viimased on mu lemmikuks vahepalaks kiiretel päevadel ja miski, mida ostan peaaegu alati lisaks, kui endale toidupoest lõuna kaasa haaran. Mu lemmikud on lisaks nendele, mida ma ise kodus teen juba mõnda aega olnud Frooshi omad. Ehkki hind on pisut kallis, ei ole need tehtud kontsentraadist ja see on miski, mis on mulle väga oluline. Kui ma ostan mahla, peab see olema puhas puuvili ja ei mingeid lisatud suhkruid. Froosh täidab need tingimused, lisaks sisaldab üks pudel ka kaks portsu viiest päevasest puu- ja juurvilja vajadusest.

Kui Froosh mulle kingituseks kastitäie nende erinevaid smuutisid kinkis, olin ma seega õnnega (või noh, smuutiga) üle valatud ja saan nüüd proovida ka maitseid, mida ma pole veel jõudnud poest ise kaasa osta, k.a nende uut ingveriga jooki, mis pidavat olema eriti vänge! Ma armastan selle brändi juures nende maitset, disaini ja enim nende põhimõtteid: pool jookides olevatest puuviljadest jõuab pudelitesse arengumaadest, kus asuvaid farme nad ise regulaarselt külastavad, töötades külg külje kõrval farmeritega Aafrikas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Keda see kõik rohkem huvitab, saab lugeda nende ingliskeelset kodulehekülge siin.
Nüüdseks on mul kõik smuutid (elukaaslase agara abiga) joodud ja siin on minu/meie TOP:

1. Sack Your Personal Trainer. Apelsini-mangosmuuti ja minu jaoks kõige mõnusama maitsega neist kõigist, ühtlasi see, mida ma ise kõige sagemini ostnud olen. Mõnusalt värske, domineerib mango maitse ja smuuti pole liiga magus.
2. Beach Body Bottled. Mustika-vaarikasmuuti ja sellel on kõige ehedam ja klassikalisem marjasmuuti maitse. Meenutab väga tugevalt neid smuutisid, mida ma ka ise kodus teen (sest kasutan peamiselt marju).
3. Caution: Ginger Bites Back. Apelsin-porgand-ingver. See on hetkel üks nende uuemaid smuutisid ja naine, kellelt need joogid sain, hoiatas, et tegu on väga vänge joogiga. Mu elukaaslane armastab selliseid asju (sööb puhast ingveritki meeleldi) ja kiitis selle heaks, minult saab see punktid oma erilisuse eest. Kujutan ette, et kui igal hommikul üks selline ära juua, on terveks päevaks energialaeng olemas, sest see tõesti justkui "põleb" suus!
4. More Passion Than A Summer Fling. Virsik-passionfruit. Meenutab natukene kõige esimest, aga on minu jaoks pisut liiga magus, pealegi domineerib selles tugevalt ananass, mida ma kahjuks ei kannata. :( Kellele magusad ja ananassised joogid meeldivad, sellele meeldiks ka see smuuti.
5. Ditch The Love Handles. See ananassi-banaani-kookosesmuuti pidavat olema eestlaste lemmik, aga see ei võitnud ei minu ega elukaaslase südant. Kui mulle maitseks ananass ja kookos, siis küll. See on mõnusalt mahe, magus ja pehme ja kookose järelmaitse on õigupoolest meeldiv, aga kuna jällegi, ananassi ma ei kannata ja kookost ka väga ei armasta, siis ei maitsenud ka see smuuti mulle eriti.

Kas olete ise Frooshi smuutisid joonud? Millised on teie lemmikud?

I got to try out some Froosh smoothies and above is my TOP 5. I love these beautiful little bottles and some of these smoothies taste absolutely amazing (well, they're all good, but since I don't tolerate pineapple, they didn't all work out for me). Have you tried these smoothies yourself? What are your favourites?

9 comments

 1. Ooh, peab proovima, ingver tundub veel eriti põnev.

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldib eeslaste lemmik ananassi-banaani-kookose, sest ananassi ja kookose kombo on mulle meeldinud alates sellest, kui esmakordselt Pina Coladata proovisin:D

  ReplyDelete
 3. "Ditch the love handles" on parim. Ever.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kõik on maitsvad, aga see on tõesti parim, 5!

   Delete
 4. Olen proovinud apelsini-mango smuutit, virski-passionfruit ja ananassi-banaani-kookose ja nendest kolmes on minu lemmik on ka apelsini-mango smuuti! :)

  ReplyDelete
 5. Aga meie blender andis otsad, sai vist liiga palju smuutisid valmistatud :( ja kuna budget hetkel kohe uue muretsemist ei kannata, siis tuleb vist need poevariandid järgi proovida. Kaks esimest tunduvad täpselt minu maitse järgi kah (:

  ReplyDelete
 6. See postitus tuli üles täpselt sel hetkel kui olingi ühte Froosh'i joomas.:) Olengi ainult More passion than a summer fling'i proovida saanud. Magus oli ta tõesti aga ananassi maitset ka ei tundnud. Tahaks väga ingveriga Froosh'i proovida ent kuna olen porgandile allergiline siis jääb vist ära.

  ReplyDelete
 7. ei proovinud veel, peab proovima!!! homme vaatan =)

  ReplyDelete
 8. Haha...ma olen ka tüüpiline eestlane:D Alati ostan poest seda ananassi-kookose varianti ja jubedalt meeldib. Teen kodus ka erinevaid smuutisid kookose-ananassimahlaga.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.