Mul õnnestus sel aastal saada sünnipäevaks ka mõningad ilutooted, mis oli mulle 100% sobiv üllatus, sest nagu ma vist juba mingis postituses mainisin, ei luba ma endal hetkel osta ainsatki ilutoodet, mida ma ei vaja (ehk mille teistsugune versioon või alternatiiv mul on tegelikult olemas). Sünnipäeval sain aga pisut juuksehooldust, natuke meigitooteid ja kaks pudelit, mis hoolitsevad selle eest, et ma ikka hästi lõhnaks. ;)
Hiljuti näitasin ühes oma wishful thinking postitustes Tangle Teezeri kompaktset versiooni ja ehkki paljud teist ütlesid, et see ei tööta nii hästi kui täissuuruses juuksehari (mis on mul samuti olemas), tahtsin ma seda ikkagi. Suuremal kipuvad lihtsalt harjased käekotis olles väänduma ja painduma, pluss tolmu ja muud sodi koguma, nii et väike korgiga/kaanega (?) versioon on mu käekotti igati teretulnud.
Olen korduvalt kirjutanud ka oma lemmikust Macadamia juuksemaskist. Selle brändi Deep Repair Masque on parim, siluvaim ja mõnusaimalt lõhnav juuksemask, mida ma iial kasutanud olen... ja ma olen proovinud neid päris-päris palju. Harja kinkis mulle õde, juuksemaski sõbranna - aitäh teile! :)
The Body Shop üllatas mind lisaks hiljuti arvustatud mustika kehakoorijale ka nende Colour Crush huulepulgaga. Olen seda paaril korral kandnud ja tegu on ühega neist huulevärvidest, mida saab kanda kas väga õhukese kihina lihtsalt toonimiseks või paksemalt natuke tugevama pigmendi ja efekti saamiseks. See on ka küllalt niisutav huuletoode, millel on ühtlasi kerge läige. Ainus, mis mulle väga ei istu on see konkreetne toon - sellised puuviljased ja oranžikad värvid jäävad minu huuletoodete sahtlis pigem taha nurka, samal ajal kui ma lillasid ja heleroosasid huuli rokin!
Olin juba pikalt mõelnud Maybelline Color Tattoo soetamisele toonis "On and On Bronze" - ehkki mul on mõningad teised toonid olemas, pidasin just seda nude/pruuni tooni ideaalseks igapäevaseks värviks. Sellest on kiirelt saanud mu uus lemmik silmatoode: kannan selle sõrmega laugudele ja valmis, tulemus püsib pikalt veatuna ja mingil imekombel mängib see toon valguse käes nii, nagu ma oleksin kasutanud vähemalt kaht erinevat lauvärvi ja ka reaalselt vaeva näinud. Soovitan kindlasti proovida!

Mu hästi lõhnavateks üllatusteks olid uus täissuuruses Versace Bright Crystal parfüüm elukaaslaselt ja Victoria's Secreti kehasprei Such a Flirt. Esimene on olnud üks mu lemmiklõhnu alates gümnaasiumist, kui seda kandis mu sõbranna (tsau, Triin!) ja nüüd on mul terve suur pudel, millega olen end juba nädal aega lõhnapilve sisse matnud. :)
Mu õde käis hiljuti tööreisil ja et lennujaamas oli ka väike Victoria's Secreti butiik, tõi ta mulle kaasa kingituse. Mul on varem olnud üks Victoria's Secreti kehasprei, kuid selle lõhn hakkas mulle vastu (Love Spell) ning pärandasin selle edasi. Such a Flirt on oluliselt mõnusama lõhnaga, peaks olema tähevilja ja valge orhidee oma, aga ma tunnen selles ka justkui pisut arbuusi. Suvel saab sellest kindlasti üks mu enim kasutatud lõhnu, lisaks meeldib mulle lõhnaspreisid ka voodilinadele piserdada. Aga noh, niisuguse lõhnaga ma seda teha ei tohiks (the perks of living with a boy :D).

Ongi kõik! Kas olete mõningaid neist asjadest ise kasutanud? Ootaksite te millegi kohta ka põhjalikumat juttu/arvustust? Andke julgelt teada! :)

NB! Kellele Victoria's Secret huvi pakub, siis ma avastasin hiljuti, et ka mylook.ee müüb mõningaid nende ihupiimasid ja sugugi mitte kallilt (11,95). Piiluge SIIT!

A few new beauty bits I got for my birthday! I'm especially excited about the compact tangle teezer, Maybelline Color Tattoo in "On and On Bronze" (this is such a perfect and simple everyday shade, easy to apply and stays put!) and a new full size of one of my favourite perfumes, Versace Bright Crystal! Let me know if there's anything you'd like to hear more about! ;)

5 comments

 1. Hästi tore oleks näha mõnes postituses kuidas see Maybelline Color Tattoo silmadel siis välja näeb :)
  Versace Bright Crystal on ka minu lemmiklõhn juba pikka aega, ja kuigi olen leidnud endale veel mõningaid lõhnaõlisi ( ja USA'st kaasa toodud Victoria Secret'i lõhnaspreisi mis on kõik ülimalt mõnusad just suvisemaks kasutuseks nagu sa siin postituses ka ise mainid:) ), siis Bright Crystal on just see klassika mida ilmselt jäängi ostma :)

  ReplyDelete
 2. Kasutan ka seda juuksemaski ja appiii, olen armunud! Selle lõhn kestab lausa mitu päeva, kui juuksed vahepeal kinni.

  ReplyDelete
 3. oou Tangle Teezer love it))

  ReplyDelete
 4. Happy Birthday, I adore my Tangle Teezer!
  xxx Claire
  http://wwwclairabelle.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 5. Oi Versace lõhn on pikaaegne lemmik.. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.