Pärast pikki otsinguid leidsin endale lõpuks ideaalse nahkjaki. Kes mind vähegi tunneb, teab, et must nahkjakk on miski, mida ma kannan nii tihti kui võimalik, nii et mul on hea meel, et raatsisin lõpuks investeerida ühte n-ö "korralikku" päris nahast jakki, millega poleks soojemal päeval liiga palav ja jahedamal lootusetult külm (nagu mu kunstnahast jakkidega). Kui algul ajasin taga grunge-stiilis rokilikku jakki, siis poes pidin üllatuma, sest mulle meeldis enda seljas enim just kõige lihtsam ja klassikalisem lõige, mida saan kanda oma igapäevase stiiliga, aga panna ka pidulikumal puhul kleidi jms peale. Happy me! 
Kirjutage mulle, mis on teie lemmikese enda garderoobis, ilma milleta te oma igapäevast stiili ette ei kujutaks? Minul on selleks vaieldamatult nahkjakk ja juba varsti näitan teile ka uut outfiti. ;)

I have finally found the perfect leather jacket for me. At first I was sure I wanted something that screamed grunge, but I found myself being perfectly happy with this simple classic style. This is the beginning of a long love story, I just know that! Do you own a leather jacket? How often do you wear it? I wear leather jackets almost every day (unless it's freezing/hot outside). :)

13 comments

 1. Minu riidekapis on au sees alati korralik pintsak kuigi viimasel ajal sooviksin oma igapäevasest ametlikust raamist välja astuda. On sul mõni hea idee, kuidas oma nö. vabaaja stiil leida? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui sul on mõni kuulsus, kelle stiil sulle meeldib, guugelda tema street style'i ja outfitte, palju-palju inspiratsiooni saab blogidest, tumblrist, ajakirjadest jne. Ametlikkust saab vähendada, kui kanda koos pintsakuga suuri salle, kombineerida neid teksade ja madalate jalanõudega, kanda veidi silmapaistvamaid ja põnevaid ehteid. Kombineeri omavahel ootamatuid asju (triiksärgid pusade (mitte luku ja kapuutsiga) alla jne. Võimalusi on palju, asu aga guugeldama. Ma hetkel ei oska rohkem nõu anda, sest ma ei tea, millised asjad sulle meeldivad, aga kui oskad kirjeldada, millist stiili kanda tahaksin, oskan ehk mõned lingid visata sulle siia. :)

   Delete
 2. Kus selline pood siis asub ka? :)

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Super! See on täpselt asi millesse investeerida, kuna on tõesti kõigega kombineeritav ja asendamatu. Peaksin ka päris täisnahast tagi omale soetama :) Muide, pärisnahal seda iseloomulikku lõhna ei ole juures?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks on, mulle see nii väga ei istu (kandes pole väga tunda ka õnneks), samas paljudele meeldib see lõhn. :D

   Delete
 5. Stradivariuses on minu kogemuste põhjal ebakvaliteetne kaup.

  ReplyDelete
 6. Ilus jakk, väga ilus lausa. Olen juba 4 aastat ideaalse tagi otsinguil ja sinu oma tundub olema üks sellistest, mida otsin. Tahan ka täisnahast, kunst läheb ruttu inetuks ja pikas perspektiivis maksad ka rohkem. Siit küsimus, kui saladus pole, palju selline kaunitar maksis?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.