boots: Jeffrey Campbell, jeans: Zara, coat: H&M, scarf: Lindex

Olen tõeline päikesepatarei - iga kord, kui päike raatsib pilve tagant välja piiluda, olen ma energiline ja heatujuline. Nii ka täna! Ei teagi, kas asi oli ainult päikeses, kindlasti aitasid kaasa mu vankumatult viitsiv boyfriend, kes on nõus ka kõige jäisema pakasega mind välja pildistama tulema, armsad kolleegid ja terve päeva kestnud teadmine, et ma saan õhtul tüdrukutega Sushi Plazas maha istuda ja kõhu sushist punni süüa. Tähistasime seal tagasihoidlikult sünnipäeva ja Sushi Plaza oli nii-ii kohutavalt armas! Meie sushirullidest oli tehtud küünlaga tort koos armsa sõnumiga ja lõpetuseks saime kõik maja kulul kokteilid. Iga kord, kui ma olen seda kohta külastanud, olen ma nii rahule jäänud: teenindajad on nii rõõmsameelsed, sushi on vaatamata soodsale hinnale ÜLIhea ja atmosfäär on mõnus. Mul ongi juba järgmiseks nädalaks seal Mari-Liisiga Tempura date kokku lepitud! :)
Tänase outfiti kohta mul polegi midagi öelda. Must ja hall, nagu alati, tähelepanu väärivad ehk vaid uued Jeffrey Campbelli saapad, mis mul õnnestus Kaubamajast saada -50% soodukaga! Siiski oli viga need juba täna jalga panna, ses esiteks pole nendes veel sooje sisetaldu ja teiseks pole neil kummitaldu, mis teeb saapad väga-väga libedaks.

It's so cold outside that even my thoughts are frozen, but I still took some outfit photos for you guys. Now that's devotion (or just stuopid)! :D Haha, actually I wanted to show off my new boots from Jeffrey Campbell. They're super slippery with the snowy-icy weather we're having in Estonia at the moment, but I have a feeling that in spring and summer we will be inseparable!


15 comments

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.