Ma olen rääkinud teile kõikvõimalikest kosmeetikatoodetest ja rõivastest, aga pesuni ma oma jutuga veel jõudnud pole. Kui ma aga tutvusin esimest korda Victoria Silvstedti pesukollektsiooniga Lindexis, tundsin ma, et paljudele naistele võiks sellest abi ja kasu olla, kui ma neist pisut lähemalt räägiks. Kui emake loodus rinnapartiisid jagas, magasin mina sisse ning sain karistuseks suguvõsa kõige tagasihoidlikuma büsti. See pole miski, mis mind otseselt segaks, sest ka väike rind on kena, küll aga on pluuse ja kleite, mis sobivad lihtsalt paremini, kui neid toetab pisut suurem rind. Ma ei räägi sügavast dekolteest ja kõige "letti löömisest", aga puhtast kujust ja vormist. Niisiis, kerge push-up efekt on miski, mida ma alati oma rinnahoidjatelt nõuan, ent mul tekkis soov ka millegi pisut ekstreemsema järele ning kui ma proovisin neid kaht rinnahoidjat, teadsin ma kohe, et ilma nendeta ma poest ei välju. Ma ei hakka lisama siia pilte endast neid kandmas, aga kui ma saatsin oma sõbrannale pildi, oli tema vastus "Holymoly!" 

Very Victoria Silvstedti kollektsiooni saab lähemalt vaadata SIIT ja need on müügil ka Lindexi kaupluses (De La Gardies kindlasti, teiste kohta täpselt ei julge lubada). Kollektsioonil on eri n-ö levelid, alates loomulikust efektist ja lõpetades üsna ekstreemse push-up efektiga. Eks proovides saab kõige paremini aru, milline endale enim sobiks - mis mulle enim meeldis oli aga see, et need ei teinud mitte ümmargust fake-ilmega dekolteed, vaid kogu kuju ja voolujoonelisus jäi väga loomulikuks - sellele aitas kaasa rinnahoidja kaval, pisut madalam lõige.

Mis on teie lemmikkohad, kust pesu osta ja miks? :)

Mother Nature didn't give me much to deal with when it comes to breasts, so I've always preffered push-up bras to any other ones. Lately I had been looking for something a little more extreme, something that would make some of my blouses and dresses fit better without being too fake. I love the way how these Victoria Silvstedt bras in Lindex fit - they give a massive push-up effect, but the shape of the cleavage still looks nice and natural, I think it has to do with the shape and the cut of those bras. So if you're looking for a really good push-up bra, I recommend checking these out HERE! ;)


5 comments

 1. Tõesti ilus kollektsioon. :)

  Terv,

  Jaanika, kes oli kohal kui vanajumal jagas rinnapartiid ja ootan nüüd kollektsiooni, mis teeb rinnad väiksemaks :D

  ReplyDelete
 2. On need siis ka mugavad? Mul alati probleem sellega et kõik rinnahoidjad mis ma valin et no kõik ilus aga pika peale kohe üldse pole mugav ja ootan kuni saan koju minna ja kähku ära võtta ning visata kaugele eemale.. :/

  ReplyDelete
 3. Minu lemmik on selle pesu peaaegu et nimekaim (: nimelt Victoria's Secret. Minu jaoks ei ole lihtsalt mugavamat ega paremini seljas/jalas istuvat pesu olemas! Tean, et on väga palju naisi, kes seda poodi armastavad aga samas on ka neid, kellele üldse sealsed tegumoed ei istu. Ja eks see ole muidugi ka maitse asi. Minult on tihti küsitud (nähes VS pesu nende superkehadega modellide seljas), et kas sealt poest saab tissid ka kaasa ja ütleme nii et.. Peaaegu et saabki. Kui õige rinnahoidja osta ;) Igatahes soovitan soojalt. Kui nägin sul instas selle pesu pilte, siis teadsin kohe, et pean ka sammud Lindexi poole seadma, sest need meenutavad oma tegumoelt väga minu lemmikuid.

  ReplyDelete
 4. Kuna Lindexis on mõned mudelid praegu -50% seadsin ka sammud poe poole. Ei pidanud pettuma! Tõesti väga loomuliku tulemuse andavad lõiked ja kui peaks soovi olema, siis ka mitu numbrit suurema tulemuse andvad :P.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.