See ei tule vist ühelegi vähegi moe- ja trenditeadlikumale inimesele üllatusena, et kui räägitakse inimestest, kelle stiili poole alt üles vaadatakse, on juba mitu aastat esiplaanil ilutsenud ka saatejuht, modell ja moetoimetaja Alexa Chung. Alexa kannab julgelt väga paljusid eri kombinatsioone, aga jääb oma tuumas alati lihtsaks. Mis mulle tema juures enim meeldib: iga outfiti kannab ta välja niivõrd muretult. Alexa on üks neist effortless chic naistest, kes teeb lihtsalt kadedaks, aga heas, inspireerivas mõttes... Tema stiilis on lisaks justkui kaks poolt, millest mina eelistan siin väljatoodut. Niisiis, täieliku ülevaate saamiseks tuleks teil guugeldada, sest tütarlapselikud kleidid, kraed ja sokid kingakeste sees jäid minu valikust välja. ;)

It come as no surprise, does it? To me, Alexa has two different looks - girly and preppy ones and more laid-back casual ones. I prefer the latter, but she's always so damn pretty that I wouldn't mind borrowing most of the things from her wardrobe. ;)

5 comments

 1. Omg, after seeing this Alexa is now my new style crush too!! I'm so in love with the jacket she's got on in the second pic. :)

  aclassystateofgrace.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Midagi temas on, mis sinuga hästi kokku läheb. Veidi boheemi juurde, suitsusilm ja juuksed lühikeseks ja voila meie oma Eesti Alexa.. ;) ;)

  ReplyDelete
 3. Nüüd ma jõuan suve veel vähem ära oodata, sest see täpilise pluusi ja lühikeste teksapükste kombo ajas mu hulluks.. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ehk kuidagi annab kevadel ka selle nalja ära teha, lisa lihtsalt soojem jakk ja sall peale. :D

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.