Mu riidekapis võib olla palju-palju erinevaid esemeid, aga fakt on see, et ikka ja jälle haaran ma sealt ühed ja samad asjad, need samad, milles tunnen end kõige mugavamini. Sellest inspireerituna panin kokku selle kollaaži, mis näitab ära kõik asjad, mille olemasolu korral ei jää ma riietudes kunagi hätta. Neid kõiki saab omavahel kombineerida ja kõike (peale suviste sandaalide... ) saab kanda igal aastaajal. Niisiis, mis peaks minu kapis alati olemas olema, et ma ei peaks ühelgi hommikul kahe käega peast kinni hoidma ja mõtlema, mida küll ometi selga panna...Must nahkjakk. Aegumatu klassika, mis sobib absoluutselt kõigega kandmiseks - ilma naljata, musta nahkjaki võid tõmmata nii casual teksad ja t-särk komplekti kui piduliku kleidi peale. Mulle meeldib nahkjakki enim kanda lohvakate t-särkide, õhukeste kudumite ja triibliste pluusidega. See passib ühtmoodi hästi nii kitsaste teksade, lühikeste-pikkade seelikute kui šortside peale. Must-have? Jah!
Mustad kitsad teksad. See on üpris iseenesestmõistetav. Kanna kõikjal (olgu, mitte pulmas?) ja kõigega, igal aastaajal.
Triibuline basic pluus. Mina soetan enda omi Lindexist ning H&M-ist, kus need maksavad maksimaalselt 15 eurot. Sobivad imeliselt nii pükste kui seelikutega kandmiseks, bleisri alla jne. Triibud on mu suur armastus ja triibulisi pluuse on mul rohkem kui mulle korraga meelde tuleb...
Must miniseelik. Minu lemmikud on kõrge vöökohaga seelikud ja enim kannan neid lahedate t-särkide ning šifoonpluusidega. Enamasti kannan all ka musti läbipaistmatuid sukkpükse. Sellised seelikud sobivad ka mis tahes jalanõudega, minule meeldib tütarlapseliku seeliku ja pisut mehisemate biker-saabaste kombo.
Suur kudum. Eriti meeldivad mulle pehmed helehallid kudumid, mis piisavalt suured, et katta ära ka tagumik. Nii saab neid kanda lisaks pükstele-seelikutele ka retuusidega. Üks mu lemmikkomplekte: suur kudum, suur sall, kitsad teksad/retuusid, biker-saapad.
Suur sall. Kanna talvel jopega, kevadel-sügisel jakiga, suveõhtul kasvõi kleidi peal. Mõnusate pehmete sallideta elus kaugele ei jõua.
Siidist või šifoonist pluus. Ma vih-kan triikimist ja klassikalisi triiksärke mu kapist ei leia, küll aga armastan ma õhulisi šifoonpluuse ja kannan neid peaaegu igapäevaselt. Et need paistavad läbi, tuleks alla panna kehasse istuv õlapaeltega pluus või maika. Sellised pluusid sobivad samuti enam-vähem kõigega kandmiseks ja annavad outfitile pisut n-ö asjalikuma olemise kui tavalised puuvillasest materjalist särgid.
Mustad nahksaapad. Ma kannan neid aastaringselt ja absoluutselt kõigega. Need I say more?
Baleriinad. Mu lemmik kevadepäev on igal aastal see, kui panen esimest korda baleriinad jalga. Vahel tahan ma saabastest puhata ja siis on palju kergem ja mõnusam tütarlapselikes baleriinades ringi kepsutada. Seelikute-kleitidega ma neid nii väga kandma ei kipu, siis eelistan ma pigem saapaid, kingi või sandaale, aga kitsaste, alt pisut üles keritud teksadega sobivad need minu meelest imeliselt!
Klassikalised mustad kingad. Need peaksid IGA naise kapis olemas olema. Mul on plaanis investeerida sel aastal korralikesse ja kvaliteetsetesse mustadesse kingadesse. Ma ei kana kontsi teab kui sageli, aga just seetõttu tahaksingi võimalikult mugavat kingapaari, mis saadaks mind mitu-mitu aastat!
Sandaalid. Neil kahel nädalal aastas, mil meil rannailmad on, ei kujutaks ma end sandaalideta ette, seega on need garderoobis auväärsel kohal.
Silmapaistvad kaelaehted. Ma olen kohutavalt laisk sõrmuste ja kõrvarõngaste kandja, aga kaelakee on mul enamjaolt meeles. Kuna ma kannan väga lihtsaid lõikeid ning musti-halle-valgeid esemeid, siis piisab enamasti vaid väga silmapaistva ja ägeda kaelaehte lisamisest, et komplekt näeks välja, nagu ma oleks sellele hommikul vähe pikemalt mõelnud.
Hõbedane käekell. Sellist mul veel pole, aga mul on kuu aja pärast sünnipäev, nii et... Ma kavatsen kinkida endale vähe maskuliinsema olemisega hõbedase kella, mida saaksin kanda igapäevaselt ja kõigega.
Väike ja suur käekott. Väike igapäevaseks kasutuseks, väljas käimiseks ja nendeks käikudeks, kui käed peaksid vabad olema (šoppamine, väikese lapse kantseldamine jms) ning suur nendeks kordadeks, kui sa oled täiesti veendunud, et sa PEAD kõiki neid asju endaga kaasas vedama...

Ongi kõik! Mis on need esemed, mis teie garderoobis kindlasti olemas peavad olema?p.s. Kõik tootepildid on võetud Zara koduleheküljelt. :)

7 comments

 1. Kuna ma olen juba eelnevalt märganud, et mu stiil ühtib sinu omaga üsna suurel määral, siis ausalt öeldes on sinu toodud must-haveid ka minul peamiselt kasutust leidvad esemed. Ma ei kujutaks oma graderoobi ilma mustade kitsaste teksade, biker saabaste ja triibuliste särkideta ettegi. Mul lisanduks veel listi pintsakud (eriti lemmik on pehmest materjalist must casual pintsak, mida saab mõne lohvakama särgi peal kanda) ja hõbedased sõrmused. :)

  ReplyDelete
 2. Just. Ka mina tunnen ennast selliste kombodega väga hästi. Must, valge, hall ja lillakas punane, ehk kanna-iga-päev riided. Minul kuuluvad sinna ka kindlasti mustad šifoon pluusid ja mõni ruuduline või tavaline valge, eest nööbitav särk.

  ReplyDelete
 3. I want every single thing from this collage into my wardrobe aswell! + some more. For example, a simple cut grey dress wouldn't be that bad.

  ReplyDelete
 4. Meil samal päeval sünnipäev ja aitäh, et meelde tuletasid, et see juba varsti!! :D Kusjuures uue kellaisu ajad ka peale...

  ReplyDelete
 5. Kitsad mustad teksad on eluks vajalikud ja erinevad sallid (vahet pole, kas paksud, õhukesed, suured või väiksed) on mulle ka väga vajalikul koha. :) See kevad plaanin soetada ka hästiistuva nahkjaki.

  ReplyDelete
 6. Mulle meeldivad sellised postitused. :)
  Kõik asjad on väga ilusad, sul on hea maitse.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.