Külastasin eile Polhem PR showroom'i, kuhu olid välja pandud mõningad kevad-suvised uudistooted. Pastellid, metallikud ja heledad toonid ehk siis ei midagi šokeerivat uues kevadmoes, aga Polhemi pressipäevad on jätkuvalt ühed mu lemmikud - juba see atmosfäär on mõnus ja ilm oli lihtsalt perfektne! Pilte tegin pisut vähem kui tavaliselt ja jagan teiega oma nelja lemmikosa. Esimesel pildil on pastelne valik New Yorkerilt... Ma ei tea midagi, mis sobiks päikese ja päevitusega paremini kui need toonid. :)
Siin pildil on teravaks jäetud mu lemmikpaar - kuldsed espadrillid Tamariselt. Õigupoolest tahaksin teada, kas neid ka hõbedasi on, sest sel juhul oleks need täielik must-have. Praegu on pooleldi must-have. Esiplaanil olevad nahast sandaalid tundusid aga käes nii pehmed ja mugavad!See kell! Iga kord jääb mulle Polhemis mõni kell silma ja siis ma vaatan ja ohkan, keerutan seda käes ja mõtlen. Plaanin endale sünnipäevaks (mis on kõigest natuke rohkem kui kuu pärast!) korraliku käekella soetada ja Triwa on Michael Korsi ning Marc Jacobsi kõrval kolmas bränd, mida ma kaalun.

Aitäh Polhem PR-le mõnusa koosviibimise eest ja loodan, et kohtume varsti jälle! ;)

Yesterday I spent a lovely afternoon at Polhem PR showroom to see what they have to offer for spring and summer. As always, my favourite pieces were from Triwa, but these pastel knits by New Yorker and golden espadrilles by Tamaris were also quite eye-catching. ;)

4 comments

 1. Ma sain Michael Korsi kella oma abikaasalt jõuludeks ja oled üliõnnelik. See on tegelikult mu esimene korralik käekell..ma pole juba aastaid tegelikult üldse kella kandnud. Nii mõnus on nüüd uue ja uhkega ringi käia :)

  ReplyDelete
 2. Need kuldsed Tamarise jalanõud olid kõigi lemmikud. Ja hõbedased ka täitsa olemas :)

  ReplyDelete
 3. I need these pastels in my life!

  ReplyDelete
 4. Oh, neid kudumeid ostaks kohe paljupaljupalju :) nii mõnusad toonid.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.